Geçti Kameranın karşısına.. 'Akit Toz Duman'

1791 izlenme 21 Ocak 2023
Reklamlar
İktidara sıkı desteğiyle bilinen Akit TV'nin eski Ankara Temsilcisi Mehmet Özmen, Akit’te 'FETÖ borsası' kurulduğunu iddia etti. Özmen, Akit yönetimine "Biz kelle koltukta bu ülke, bu bayrak için FETÖ ile mücadele ediyoruz siz FETÖ’cülerin dosyasını kapatmak için milyonları götürdünüz" diye seslendi.

AKİT MERKEZİNDE FETÖ BORSASI
Geçmişte başta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere muhalefeti hedef alan bir çok "haber"e imza atan eski Akit TV Ankara Temsilcisi Mehmet Özmen, işten çıkarıldıktan sonra haklarının verilmemesi üzerine geçmişte çalıştığı gazeteyle ilgili ifşaatlarına devam ediyor. Akit’te 'FETÖ borsası' kurulduğunu iddia Özmen, Youtube kanalı üzerinden yaptığı yayında, bir iş insanının 'FETÖ' dosyasının kapatılması karşılığında milyon liralık anlaşma yapıldığını söyledi. İddialar şöyle;

‘NASIL İNSANSINIZ SİZ’
"Ben FETÖ ile mücadele ederken bunlar Akit'in merkezinde FETÖ borsası kurmuşlar. FETÖ borsası ayağında, Osman Nuri Karahasanoğlu bir yanda, Serdar Uslu bir yanda diğer yanda da ünlü bir işadamı var. O işadamına da sıra gelecek şimdi kim olduğunu söylemiyorum. O işadamının FETÖ dosyasını nasıl kapattırdığınızı çok iyi biliyorum. Türkiye’nin en iyi tanıdığı o işadamının FETÖ dosyasını kapatıp karşılığında kaç milyon aldığınızı çok iyi biliyorum. Biz kelle koltukta bu ülke, bu bayrak için FETÖ ile mücadele ediyoruz siz FETÖ’cülerin dosyasını kapatmak için milyonları götürdünüz. FETÖ’cü FETÖ’cü diye haberler yapıyorsunuz ardından sözleşmeyi de basıyorsunuz. Ne ala… Nasıl insansınız siz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şentop Çok Kızdı 'Kapatmayacağım' Canlı Yayın 'Daldı Gitti' Sular Durulmuyor.. Peş Peşe İstifa! Hadi Buyur 'Sınav Soru'