Anasayfa
06 Aralık 2018 ( 885 izlenme )

Gökçek bozuk!.. 'TABİRİ CAİZSE BENİ ÖPTÜNÜZ'

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, canlı yayında hakkındaki eleştirilere yanıt verdi. Gökçek, ’Dünyanın en büyük dinozor parkı bizde diye övüneceğiniz yerde kahkahalarla gülmek bana tuhaf geliyor’ dedi.

‘TABİRİ CAİZSE BENİ ÖPTÜNÜZ’

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CNN Türk'te yayınlanan Gece Görüşü programına telefonla katıldı. Gazete Duvar'ın aktardığına göre geçen haftaki programda kendisinin eleştirildiğini belirten Gökçek, şunları söyledi:

‘BİZDE 250 DİNAZOR VAR’

"Efendim geçen hafta, sağ olun beni epey tabiri caizse öptünüz yani. Bırakmadınız kenara, bunlara cevap vermek istedim. Özellikle ‘Tuna'nın gönderdiği dinozorlar geri mi gelecek?' dendi. Onun üzerine hepiniz birden kahkahalarla güldünüz. ‘Dinozordan, fıskiyeden proje olmaz' dendi. Önce dinozor konusunu söylemek istiyorum. Türkiye'de pek çok yerde dinozor parkı yapılıyor ve alkış alıyor. En son Edirne'nin dinozor parkının reklamlarının gördünüz. Ankara'da yapılan dünyanın en büyük kapalı dinozor parkı, içinde 250 tane dinozor var. Dünyanın en büyük dinozor parkı bizde diye övüneceğiniz yerde kahkahalarla gülmek bana tuhaf geliyor".

'BİR GÜNÜNÜZÜ BANA VERİN GEZELİM, DİBİNİZ DÜŞMEZSE…'


Gökçek, bir meydana konulan dinozorun medyanın dikkatini çekmek için yapıldığı iddia etti. Stüdyodaki gazetecilerden kendisiyle ANKA Parkı dolaşmasını isteyen Gökçek, "Bir gününüzü bana verin, ANKA Parkı görün. Dibiniz düşmezse, ‘Yav neymiş bu?' demezseniz, ben bundan sonra hayatta konuşmayacağım, söz veriyoruz. Medyanın bunla iftihar etmesi gerekirken bu muazzam eseri küçültmek için ellerinden geleni yapıyor" diye konuştu.

‘AKP’Yİ DESTEKLİYORUM’

"AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki'yi destekleyecek misiniz?" sorusuna Melih Gökçek, "Elbette destekliyorum. Özhaseki'nin belediye başkanı olmasını çok arzu ettim. Şimdi de olduğu için çok mutluyum" yanıtını verdi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İş Çözüldü 'Tarpol Geliyor' Koca Prof 'Paylaşım Çirkin' Şemdinli'de NELER OLUYOR? Gerekçe Ortaya Çıktı 'Dikkat Kaçar'