'Görüntüler Düştü'

154494 izlenme24 Nisan 2020
Reklamlar
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bir kameraman ve kiralık üreticinin Ekrem İmamoğlu'na kurmaya çalıştıkları tuzağın görüntüleri ortaya çıktı.
GÖRÜNTÜLER DÜŞTÜ
Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bu haberin ardından yandaşlar harekete geçti. Gazeteci Mine Kırıkkanat, Ekrem İmamoğlu'na kurulmaya çalışılan tuzağı ortaya çıkardı. 


ÇİFTÇİYE MÜDAHALE EDİYOR VE ‘YANDAŞLARDAN ALDI DE’ DİYE TEMBİHLİYOR
Kırıkkanat'ın Twitter hesabından paylaştığı görüntülerde, bir kameraman çiftçiyle röportaj yaparken görülüyor. Adının Mahmut olduğu öğrenilen kameramanın "100 ton çiftçilerden alınmadığını söylüyorsunuz. Peki Ekrem İmamoğlu bu 100 ton limonu nereden aldı?" sorusunu yönelttiği çiftçiye, ne cevap vereceğini de söylüyor. Kameramanın, röportaj yaptığı çiftçiye, çiftçinin tüm itirazlarına rağmen "yandaş üreticiden aldı" demesi konusunda ısrar ettiği de görüntülerde yer alıyor.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Üniversite 'Tüm Sorular Gitmiş' İsmailağa'da Hava Bozuk: 'Medrese, Arapça, Şeriat' Miroğlu'ndan şaşırtıcı çıkış!.. 'PEKEKE AÇILIMI' Nedir 'Tekalifi Milliye'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'AFP Nasıl Gördü?..