'Görüntüler Düştü'

153084 izlenme24 Nisan 2020
Reklamlar
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bir kameraman ve kiralık üreticinin Ekrem İmamoğlu'na kurmaya çalıştıkları tuzağın görüntüleri ortaya çıktı.
GÖRÜNTÜLER DÜŞTÜ
Ekrem İmamoğlu geçtiğimiz günlerde Mersinli üreticilerden 100 ton limon alındığını duyurmuştu. Bu haberin ardından yandaşlar harekete geçti. Gazeteci Mine Kırıkkanat, Ekrem İmamoğlu'na kurulmaya çalışılan tuzağı ortaya çıkardı. 


ÇİFTÇİYE MÜDAHALE EDİYOR VE ‘YANDAŞLARDAN ALDI DE’ DİYE TEMBİHLİYOR
Kırıkkanat'ın Twitter hesabından paylaştığı görüntülerde, bir kameraman çiftçiyle röportaj yaparken görülüyor. Adının Mahmut olduğu öğrenilen kameramanın "100 ton çiftçilerden alınmadığını söylüyorsunuz. Peki Ekrem İmamoğlu bu 100 ton limonu nereden aldı?" sorusunu yönelttiği çiftçiye, ne cevap vereceğini de söylüyor. Kameramanın, röportaj yaptığı çiftçiye, çiftçinin tüm itirazlarına rağmen "yandaş üreticiden aldı" demesi konusunda ısrar ettiği de görüntülerde yer alıyor.

Kaynak: gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarihi kanıt!.. 'Erdoğan ve İlker Başbuğ neden yan yana geldi' Ağır Kazada 'Mucize Kurtuluş' DW Türkçe'den ANLAMLI MESAJ!.. İyi Haber 'Uygulamayı İndir, Her Şeyi Gör'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakan 'Mayıs' dedi... 'Akıl Karıştı'