Görüntüler Düştü 'Yeni Akın'

17512 izlenme15 Eylül 2020
Reklamlar
Yeniçağ’a konuşan İYİ Parti Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu Üyesi İlay Aksoy, Suriyelilerin Türkiye’de oturma izni başvurularında patlama olduğuna dikkat çekerken, kontrolün sadece Göç İdaresi’nde olduğunu ve büyük bir güvenlik zafiyeti yaşandığını ifade etti.

SIĞINMACILARA OTURUM İZNİ
İYİ Parti Genel İdare Kurulu ve Kurucular Kurulu Üyesi İlay Aksoy, Twitter hesabından Fatih Göç İdaresi önündeki Suriyelilerin oluşturduğu uzun kuyruğun görüntülerini paylaştı. Söz konusu kuyruğun Türkiye’de oturum izni almak için bekleyen Suriyeliler olduğunu belirten Aksoy, şu ifadeleri kullandı;

‘GÜVENLİK FELAKETİ’
"Burası Fatih’te bulunan İl Göç İdaresi...HER gün oturma izni almak için insanlar akın ediyor. Bedava verilen bir ürüne ancak insanlar böyle akın eder! AKP her geçen gün ülkemizi daha da büyük güvenlik felaketine sürüklüyor… Sırada bekleyenlerin çoğu genç erkek olduğuna da dikkat." İfadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'KIŞLADA ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERE TEPKİLER BÜYÜYOR' Siyaset görmüyor... 'dağdakiler niye dağda' Özdil Açıkladı '5 Milyon Dolar' Erdal Sarızeybek Kimdir?..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Hele Bi Anlat Bakalım 'O Gece Ne Oldu'