Görüntüler Paylaşıldı 'Akıl Durdu'

18998 izlenme 05 Kasım 2021
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ümraniye'de basketbol maçına katıldı. Görüntüler, danışmanı Ahmet Cotuk tarafından paylaşıldı. Öte yanda AKP eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran “Sayın Erdoğan, etrafınızdakilere inanmayınız. Onlar sizsiz ‘Ne yaparız’ telaşındalar. Sadece eşinizi ve çocuklarınızı dinleyiniz ve tedavi ise tedavi, dinlenmeyse dinlenme tavsiyelerine uyunuz. Dünya Sultan Süleyman’a kalmadı,size de bize de kalmaz’ diyerek Erdoğan’ı sağlık konusunda uyardı.

‘ERDOĞAN BASKET MAÇINDA’

Sağlık sorunu yaşadığına ilişkin spekülasyonlar halen gündemdeki yerini korurken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gençlerle basketbol oynadığı anlara dair video paylaşıldı. Erdoğan'ın danışmanı Ahmet Cotuk, kişisel Twitter hesabında paylaştığı bu görüntülere "Ümraniye Millet Bahçesi açılışında Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, gençleri görünce dayanamadı maça katıldı" notunu düştü.

İŞ BAŞARAN
Öte yanda AKP eski Milletvekili Feyzi İşbaşaran, son zamanlarda AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın sağlığının kötü olduğu tartışmaların başlaması üzerine gündem olan videoların ardından sosyal medya platformu Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

‘SAĞLIK DURUMU HALKA AÇIKLANMALI’

Cumhurbaşkanı Turgut Özal, Süleyman Demirel ve Başbakan Bülent Ecevit'in sağlık durumlarının daha önce gizlenmediğine kamuoyu ile paylaşıldığını hatırlatan Başaran, "Sayın Erdoğan herhangi bir vatandaş olsaydı kimse sağlığı ile ilgilenmeyecekti ve haber de almazdı. Bir ülkenin Cumhurbaşkanı/Başbakanı’ın sağlığı elbette herkesi ilgilendirir ve haber de olur. Sosyal medyada spekülasyon da olur. Bunun önüne geçmenin yolu şeffaflıktır" yorumunu yaptı. Başaran'ın Twitter'da yaptığı açıklamadan öne çıkan başlıklar şöyle:

‘DOLDURUŞA GELMEYİN’
“Bir Cumhurbaşkanı bunu yapmamalı, etrafınızdakilerin dolduruşuna gelmeyiniz. Halka doğru bilgi verip geçip gidiniz. Sayın Erdoğan,2011’de karın ağrısı şikayeti ile bir programı terk etmek zorunda kaldığınızı twitter hesabımda yazmıştım. Genel Başkan yardımcınız Hüseyin Çelik tv canlı yayında hakkımda suç duyurusunda bulunacağını söylemişti ve siz 2 ay sonra ameliyat olmuştunuz. Bu ameliyattan sonra bir ameliyat daha geçirmiştiniz ve siz sağlığınıza kavuştunuz. Hakkımda soruşturma açtırmaktan da vazgeçtiniz.”

‘DÜNYA SİZE BİZE KALMAZ, TEDAVİYSE TEDAVİ’
“Sayın Erdoğan, etrafınızdakilere inanmayınız. Onlar sizsiz ‘Ne yaparız’ telaşındalar. Sadece eşinizi ve çocuklarınızı dinleyiniz ve tedavi ise tedavi, dinlenmeyse dinlenme tavsiyelerine uyunuz. Dünya Sultan Süleyman’a kalmadı,size de bize de kalmaz. Kalın sağlıcakla’

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ümraniye'de Büyük Coşku... AKP RAHATSIZ!.. 'İyi Gidiyor' dedi.. 'Vatandaş Kızdı' 'Şöyle Bir Bakın' dedi.. Durum Vahim' Asmalı Konuştu 'MÜSİAD Uçuyor'