Görüntüler Paylaşıldı 'Trabzon Protesto'

4820 izlenme 01 Mayıs 2022
Reklamlar
Spor Toto Süper Lig'in 35. haftasında sahasında Fraport Tav Antalyaspor ile 22 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'un taraftarı şampiyonluğu meydanlarda kutladı.

SOYLU’YA PROTESTO
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Medical Park Stadyumu'nda maçı izledikten sonra, kutlamaların yapıldığı 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'na geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon taraftarlarına yaptığı konuşma sırasında yoğun şekilde protesto edildi ve yuhalandı. Twitter’da bir kullanıcının paylaştığı görüntüler kısa sürede çokça paylaşıldı.

SOYLU KONUŞTU
Süleyman Soylu yaptığı konuşmada Trabzon'un harika göründüğünü vurgulayarak, "Trabzon, yılların hasretini büyük bir coşkuyla, büyük bir sevgiyle kutluyorsun, hayırlı olsun. Bugün muhteşem bir tabloyla Trabzonspor hem Trabzonluların hem Trabzonsporluların hem de Trabzon'u gönlünde yaşatanların gururunu yaşıyor." dedi.

ERDOĞAN’A MESAJ

Taraftarlara bir sürprizi olduğunu belirten Soylu, cep telefonundan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak, "Sayın Cumhurbaşkanım, bugün Trabzon stadında muhteşem bir şampiyonluk şölenine şahit olduk. Allah sizden razı olsun, Trabzon'a muhteşem bir stat kazandırdınız ve bugün muhteşem bir atmosferde o şampiyonluğu hep beraber yaşadık." ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN DA PROTESTO EDİLDİ

Süleyman Soylu’nun konuşmasından sonra telefonla bağlanılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da protesto edildi. Soylu’nun arkasında bulunanların taraftarları susturma çabaları ise sonuç vermedi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmetçik Sahip 'Bozkurt' Soylu'ya OTURAKLI TEPKİ!.. Önce ABD... Şimdi RUSYA... 'ORTAK DEVRİYE' 6'lı Masa Geliyor!