Görüntüler Paylaşıldı: 'Yerli Otomobil Geliyor'

2141 izlenme 20 Ocak 2020
Reklamlar
Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nun (TOGG) 2019'un sonunda tanıttığı yerli otomobil büyük heyecan uyandırmıştı. SUV ve Sedan olmak üzere iki farklı kasa seçeneği ile vatandaşlara tanıtılan otomobille ilgili yeni bilgiler verildi.

‘İLERİ SEVİYE SÜRÜCÜ DESTEK SİSTEMLERİ’

TOGG resmi Twitter sayfasından yapılan paylaşımda “Türkiye’nin Otomobili'nin internet üzerinden güncellenebilir, ‘seviye 3 ve ötesi' otonom sürüş dönüşümüne de uygun olarak geliştirilen altyapısı ve ileri seviye sürücü destek sistemleri ile şehir trafiğinin ve uzun yolculukların yorgunluğunu hafifleteceksiniz” denildi.

YERLİ OTOMOBİL NASIL ŞARJ EDİLECEK?

Türkiye'nin Otomobili, yollara çıkacağı 2022 yılına kadar TOGG'un öncülüğünde yayılımını sağlayacak geniş kapsamlı şarj altyapısı sayesinde evlerde, ofislerde ve yol üzerindeki istasyonlarda şarj edilebilecek. Bağlantılı ve akıllı bir otomobil olmanın sunacağı teknolojik imkanlar ile kullanıcılar otomobillerinin şarjını kolaylıkla planlayıp yönetebilecek.

FİYATIYLA İLGİLİ AÇIKLAMA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerli otomobille ilgili “Halkımızın alabileceği bir fiyatta olacak” demişti.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tabela 'Fırfır Dönüyor' Dışileri Bakanı Ali Bozer... 'NEDEN İSTİFA ETTİ' 'Son Atama'yı Eleştirdi... SARAY'dan VERYANSIN!.. Rusya DURMUYOR!..