Hava Bozuyor 'AKP Bakan Vali Koruma

7074 izlenme 13 Ağustos 2022
Reklamlar
Gaziantep ziyareti sırasında, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'a derdini anlatmak isteyen bir yurttaş, Gaziantep Valisi Davut Gül tarafından engellendi.

V ATANDAŞA VALİ ENGELİ

Şahinbey Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Uğur Kalkan, Murat Kurum'a derdini anlatmak isteyen Gaziantep Plastik Ayakkabıcılar Yapı Kooperatifi Başkanı Murat Gün'ün, Gaziantep Valisi Davut Gül tarafından engellendiğini aktardı.

‘VATANDAŞA BU ŞEKİLDE DAVRANAMAZSINIZ’
Kalkan, "Bakan Murat Kurum bugün Gaziantep'teydi. Gaziantep Plastik Ayakkabıcılar Yapı Kooperatifi Başkanı Murat Gün, Bakan'a derdini anlatmaya çalıştı. Bu esnada Gaziantep Valisi, Murat Gün'ü eliyle ittirerek müdahalede bulundu. Makamınız ne olursa olsun; vatandaşa bu şekilde davranamazsınız" ifadelerini kullandı.

‘VATANDAŞ KONUŞMAK İSTEDİ VALİ ENGELLEDİ’
Kalkan'ın paylaştığı videoda, çevredekiler "Adam derdini anlatsın" derken Vali Gül'ün, Murat Gün'ü eliyle ittirerek müdahalede bulunduğu görülüyor. Gün'ün, "sayın Valim siz de bu işin içindesiniz" dediği görülüyor.

BAKAN KURUM'A GÖRE KONUT VE KİRA FİYATLARI DÜŞMÜŞ!
Kurum Gaziantep ziyaretinde ayrıca, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu konut projesinin ardından konut ve kira fiyatlarının düşmeye başladığını iddia etti. Kurum, kısa süre içerisinde hem konut hem de kira fiyatlarının zincirleme olarak hızla düşeceğini ileri sürdü.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkşen Lafı Esirgemedi 'Alçı Toz Duman' Ümit Özdağ İYİ Parti'den İSTİFA ETTİ Mİ? 'Bu Nedir' diye sordular.. 'Nebati Apar Topar' Vali Açıklama 'Taksim Durum'