Anasayfa
04 Mayıs 2023 ( 145 izlenme )

Hava Bozuyor 'Sıkıysa Çık Açıkla'

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Meydan Parkı'nda, Yeni Zigana Tüneli'nin açılış törenine katıldı. Erdoğan, burada özetle şunları söyledi:

‘BUNLARI SANDIĞA GÖMMEYE SÖZ MÜ TRABZON’
*Manda ve himaye kabul edilemez' düsturuyla İstiklal Mücadelesi'ni başlatanların evlatları, mandacı Kemal ve arkadaşlarını 14 Mayıs'ta tarihin tozlu raflarına atacaktır. Söz mü Trabzon? 14 Mayıs'ta bunları sandığa gömmeye söz mü Trabzon?.. Ağasıyla, paşasıyla, örgütçüsüyle, mandacısıyla, tefecisiyle bunları 14 Mayıs'ta sandığa gömüyor musun Trabzon?

‘EVLATLARIMIZIN ELLERİ BİR ÖMÜR BOYU YAKAMIZDA OLUR, ONU DA BİLİN’
*Gençler unutmayın, bizim için asıl olan kazanılmadık gönül bırakmamaktır. Gerisi Allah'ın izniyle muhakkak gelecektir. Bu konuda ben sizlere güveniyorum gençler. Eğer bunu yapmaz ve seçimde bir kazaya yol açarsak, evlatlarımızın elleri bir ömür boyu yakamızda olur, onu da bilin.”

‘AKP HÜKÜMETİNİN VERDİĞİ BİR ALLAH KURUŞU YOKTUR'
*Ülkemizin iftihar vesilesi projelerine, işte hemşeriniz, Sürmeneli Bayraktar ailesine şu anda bunlar saldırıyor mu? İHA'ya saldırıyor mu? SİHA'ya saldırıyor mu? Akıncı'ya saldırıyor mu? Kızılelma'ya saldırıyor mı? Ama tutturamayacaklar. Güya, ben onlara krediler vermişim. Bay bay Kemal, eğer yüreğin el veriyorsa, gerçekten zerre kadar yüreğin varsa, Bayraktar grubuna Tayyip Erdoğan'ın, AK Parti hükümetinin verdiği bir Allah kuruşu yoktur.

‘SIKIYSA ÇIK AÇIKLA’
*Sıkıyorsa, çık açıkla. Yok. Allah rahmet eylesin, Özdemir Bayraktar Bey, zaten devletten bırakın kredi almayı arsa dahi kabul etmedi. Bunlar böyle. Yalan bunlarda ganimet. Ama hesabını ödeyecekler. Biz bu dayatmayla, vesayetle mücadelemizde yüzleştik.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mansur Yavaş Hakkında DAVA!.. Ulusal Kanal ÇEKİLDİ!.. Geçti Kameranın karşısına.. 'Akit Toz Duman' Yaptırım, muafiyet, el nusra, papaz, Türkiye... 'İLGİNÇ AÇIKLAMA'