Hava Bozuyor 'Yeni Hamle'

6457 izlenme 28 Mayıs 2020
Reklamlar
DEVA Partisi’nin Hukuk ve Adalet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, KRT'de Özlem Akarsu Çelik ile Politika programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

SOSYAL MEDYAYA YASAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müdahale edemediği alanlardan rahatsız olduğunu belirten Yeneroğlu, "Onları da yasaklama noktasında talimat vermişler. Bu konuyla ilgili de sosyal medyayı kısıtlama paketleri noktasında herhalde Meclis'in gündemini önümüzdeki günlerde meşgul edecekler" açıklamasında bulundu. Yeneroğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti:

‘BÜTÜN MESELE MUHALEFETİ ENGELLEMEK’
"Zaten burada da görüyoruz bakın. iktidar ülkeyi iyi yönetemediği gibi artık proaktif bir siyaset de ortaya koyamıyor. Bakın son günlerde dikkatle izleyin. Ortaya attıkları tüm fikirler reaksiyoner fikirlerdir. Meclis'in önümüzdeki hafta itibariyle gündemini meşgul edeceği tüm kanun teklifleri reaksiyoner kanun teklifleri. yani "muhalefeti nasıl bastırırız, muhalefeti nasıl engelleriz, Ali Babacan'ı daha fazla kitlelerin tanımasının nasıl önüne geçebiliriz" psikolojisiyle hareket ediyorlar. Bu aslında korkunç bir psikoloji."

"BÖYLE BİR SİSTEMİN İÇİNDE ÇOCUKLARIMIZ NASIL YAŞAR’
“AK Partili kardeşlerime soruyorum, düşünün ki mevcut keyfi yönetim biçimi başkasının eline geçti, yani Tayyip Erdoğan’ın değil de başkasının elinde, böyle bir sistemin içerisinde çocuklarınızın yaşamasını ister misiniz?” diye sordu.

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müjde 'Para Bulundu' Özkan Tepki 'İşte Görüntü' Prof. Sorumluyu Buldu 'Dış Mihrak' 'Kovun' dedi.. Video düştü'