Anasayfa
01 Mayıs 2019 ( 513 izlenme )

HUDUTTAN GELEN HABER AĞIR!

Suriye'nin Azez kentinde, üs bölgesine giden TSK konvoyuna PKK/PYD'li teröristler tarafından havanlı saldırı düzenlendi. Saldırının ardından sınır hattında ve üs bölgesinde bulunan birlikler, teröristlerin bulunduğu alanı topçu atışlarıyla vurmaya başladı.

Milli Savunma Bakanlığı; Fırat Kalkanı Harekat Bölgesinde, PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu bir askerin şehit olduğunu, 3 askerin de yaralandığını duyurdu.

BİR ŞEHİDİMİZ VAR 3 ASKERİMİZ YARALI

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada “Fırat Kalkanı Harekât Bölgesinde 30 Nisan 2019 tarihinde PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, üç kahraman silah arkadaşımız ise hafif şekilde yaralanmıştır. Olay sonrası teröristlere ait belirlenen hedefler meşru müdafaa kapsamında bölgedeki ateş destek vasıtalarımızla ateş altına alınmıştır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz.” denildi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Jet Fadıl 'DAVAYI KAYBETTİ' Tek İmza 'Sil Baştan' Borç ağır vurdu!.. 'İKİ ÖZEL HASTANE KİLİT' Liste Açıklandı 'ABD Tavır'