Anasayfa
21 Haziran 2019 ( 2842 izlenme )

İmamoğlu Tavrı Koydu: 'SİZİN DERDİNİZ NE'

Gündeme ilişkin soruları yanıtlayan İBB Adayı Ekrem İmamoğlu, terörist başı Öcalan'ın mektubu sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Hükümete "Bu kadar manevranın sebebi nedir?" diye sordu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, gündeme ilişkin değerlendirmede bulunmak üzere basının karşısına geçti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İmamoğlu, PKK ele başı Abdullah Öcalan'ın HDP'li seçmene 'tarafsız kalın' mesajı sonrası girilen süreci değerlendirdi.

‘BU YAPILANIN SEBEBİ NEDİR’

AKP'nin İstanbul'u bırakmamak için her gün farklı bir manevra yaptığını ifade eden İmamoğlu, "İstanbul'da ne olduğunu çözeceğiz. Bu kadar manevranın sebebi nedir? 24 Haziran'da İBB Başkanlığı'nı aldığımızda tüm gerçekleri halkımızla paylaşacağız." dedi.

‘OYUM DÜŞECEK GİBİ BİR DERDİM YOK’

"Terörist elebaşı Abdullah Öcalan'ın dün kamuoyuyla paylaşılan mektubuna ilişkin soruya yanıt veren İmamoğlu, "Oyum düşecek gibi bir derdim yok." dedi.

ERDOĞAN'IN GÖREVDE KALAMAZ SÖZLERİNE YANIT: ARKAMIZDA MİLYONLAR VAR

Ordu Valisi ile yaşanan VIP krizinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yargının vereceği karar önünü kesebilir" ifadelerine de yanıt veren İmamoğlu, şu ifadeleri kullandı: Seçime 2 gün kala beni tehdit edecekler. Ortada herhangi bir suçlama yok, mahkeme kararı yok. İstanbul'daki meselenin ne boyutta olduğunu herkes anlamalı. Hiçbir korkumuz yok. Arkamızda milyonlarca insan var. Tehditler bizi yoramaz. Vız gelir tırıs gider"

Kaynak Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bursa'da GÖZALTILAR BAŞLADI... Erdoğan 'Bakanımı Gönderdim' İddia ağır düştü!.. 'DAVADA KOPYALA YAPIŞTIR' Sabah Yazarı 'KİN KUSTU'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tepki Ağır: 'HAKKIMI HELAL ETMİYORUM, ALLAH'A HAVALE EDİYORUM'