İngiltere, Avrupa, ABD 'Tek Cümlede Katladı'

9854 izlenme 28 Ekim 2021
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İngiltere'de raflar boş, Avrupa'da boş, ABD'de raflar boş. Bizde bolluk, bereket yoluna devam ediyor" diye konuştu. Erdoğan, Ankara AKM Millet Bahçesi Açılış Töreni’nde konuştu. Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

‘İNGİLTERE’DE RAFLAR BOŞ, AVRUPA’DA BOŞ, AMERİKA’DA RAFLAR BOŞ’
* Salgın krizi ve ardından yaşanan tedarik sıkıntısı kendilerini küresel sistemin efendisi olarak gösterenlerin aslında ne kadar kırılgan olduklarını ortaya çıkarmıştır. Ana muhalefet ve beraber oldukları bir şeyi unutuyorlar; biz Cumhur İttifakı olarak emin adımlarla yarınlara yürüyoruz. İngiltere’de raflar boş, Avrupa’da boş, ABD’de raflar boş. Bizde bolluk, bereket yoluna devam ediyor.”

‘NANKÖR BUNLAR, BİZDE BOLLUK BEREKET VAR’
* Fakat nankörlere ne anlatırsan anlat, anlamazlar, gözleri var görmez, kulakları var duymaz, dili var hakkı söylemez. Biz Cumhur İttifakı olarak emin adımlarla yola devam ediyoruz. Milli mücadeleden sonraki en büyük ve kritik atılımızı yapmaya çok az kaldı. Sinsi oyunları da inşallah milletimizle birlikte boşa çıkartacağız.”

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tek Cümle İşi Bitirdi 'İşimiz 2023'e Kadar' AKP'ye Tepki 'Allah Aşkına' Değirmenci Dayanamadı 'Ey Diyanet' AKP'li Belediye 'Çıldırdı'