İp Koptu: İMRALI YERLİ VE MİLLİ OLDU'

11826 izlenme21 Haziran 2019
Reklamlar
Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünde yayınlanan "Nedir ne değildir" programına konuk olan Özcan, İmralı'daki Abdullah Öcalan'ın "Yerli ve Milli bir şahsiyet" oluğunu savundu.

‘ÖCALAN YERLİ VE MİLLİ BİR ŞaHSİYETTİR’

Abdullah Öcalan'ın mektubunu ileterek Türkiye gündemine oturan Doç. Dr. Ali Kemal Özcan HaberTürk ekranlarında dikkat çeken bir açıklama yaptı. Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünde yayınlanan "Nedir ne değildir" programına konuk olan Özcan, Öcalan'ın "Yerli ve Milli bir şahsiyet" oluğunu söyledi.

‘ÖCALAN BİR KÜRT İSYANI LİDERİDİR’


Moderatör Ersoy, Özcan'a mektupta yer aldığını belirttiği "Türkiye'ye yönelik küresel tehditler" kısmına değinerek, "Öcalan Türkiye'ye yönelik tehditleri mi önemsiyor" sorusunu sordu. Özcan ise, "Abdullah Öcalan benim kanaatimce bir Kürt isyanı lideridir. Ama aynı zamanda yerli ve milli bir şahsiyettir" sözlerini söyledi. Üstüne üstlük sözlerini tekraren savunmaya çalışarak "Bu benim kendi görüşüm. Türkiye'nin menfaatlerine karşı çalışmadığı için ABD Türkiye'ye vermiştir." dedi.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'ORDUYA VUR EMRİ' Garip Beyanat: 'Gelirimiz az Ama Olsun' Yeni bela ülkede!.. 'SKUNK' HDP adayları çekildi!.. SABAHATTİN CEVHERİ'YE DESTEK!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AtillaTaş'a İYİ HABER!..