Anasayfa
29 Ocak 2020 ( 140 izlenme )

'Çocuklarımızı Koruyalım' dedi... 'AKP'den RET'

İYİ Parti’nin uyuşturucuyla mücadele için Meclis’e sunduğu araştırma önergesi AKP’li vekiller tarafından reddedildi. Önergeyi sunan İYİ Parti STK İlişkileri Başkanı Tuğba Vural Çokal, “Yeter ki daha çocuk yaşta bedenler zehirlenmesin, Hayatlar yitip gitmesin dedik. AKP araştırma önergesi teklifimizi reddetti” dedi.

UYUŞTURUCUYA KARŞI TEDBİR ÖNERGESİNE AKP’DEN RET

İYİ Parti STK ilişkileri Başkanı ve Antalya Milletvekili Tuğba Vural Çokal’ın uyuşturucu ile mücadele için verdiği Meclis araştırma önergesi AKP’li vekiller tarafından reddedildi. Çokal, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Biz muhalefet olarak, uyuşturucuyla mücadelede başlatılacak olan seferberliğe destek vermeye hazırız. Yeter ki daha çocuk yaşta bedenler zehirlenmesin, Hayatlar yitip gitmesin dedik. AKP araştırma önergesi teklifimizi reddetti!” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ: ASLINDA SEFERBERLİK YAPILMALI

Konunun herkesi ilgilendirdiğini ifade eden Dr. Çokal “ Özellikle çocuklarımızın gençlerimizin hayatları için çok büyük bir tehdit haline gelen uyuşturucu terörüne karşı geniş ölçekli, geniş katılımlı bir mücadele anlayışının hayata geçirilmesi gerekiyor. Uyuşturucuyla mücadele büyük bir ciddiyetle, büyük bir titizlikle, ilgili bütün kurumların katılımı ve desteğiyle, deyim yerindeyse bir seferberlik haliyle yapılmalıdır. Geleceğimizi tehdit eden Uyuşturucu terörüne karşı topyekûn bir seferberlik başlatmalıyız” diye konuştu.

AKP UYUŞTURUCU ARAŞTIRILMASIN DEDİ

Meclis Genel Kurulu’nda yapılan oylamada Dr. Tuba Vural Çokal’ın araştırma önergesi AKP Milletvekillerinin oyları ile reddedildi. Çokal “Geleceğimizi tehdit eden uyuşturucu terörü, siyaset üstü bir konudur. Biz muhalefet olarak, uyuşturucuyla mücadelede başlatılacak olan seferberliğe destek vermeye hazırız. Yeter ki daha çocuk yaşta bedenler zehirlenmesin, Hayatlar yitip gitmesin dedik. AKP araştırma önergesi teklifimizi reddetti!” dedi.
Kaynak :Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Nihat Doğan'a HAPİS!.. 'ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI GİDİYOR' 'BARZANİ HANGİ TARİKATTAN' Mansur Yavaş: '60 BİN KİŞİLİK EKİP HAZIR'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CHP'li Vekil Yaşamını Yitirdi!..