Anasayfa
31 Aralık 2019 ( 6005 izlenme )

İşTamam: 'İmamoğlu'na Destek'

Katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP'li Muharrem İnce, "Partimin milletvekilleri Ekrem İmamoğlu aday demişse bana düşen görev, ona yardımcı olmaktır"dedi.

ADAY GÖSTERİLİRSE DESTEKLERİM


Cumhurbaşkanlığı iddiasının sürdüğünü ifade eden İnce, ”Partinin genel başkanı doğal cumhurbaşkanı adayıdır. CHP’nin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı adayı olmaya mecburdur. Genel Başkan derse ki ben ‘Cumhurbaşkanı adayıyım’ kendisini desteklerim. Ne istiyorsa orada olurum. ‘Al arabayı gez, katkı sağla’ derse Sağlarım. Kendisi aday olursa ben yanındayım. Aday olmadığı tüm durumlarda ben aday olmak için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi.

“İMAMOĞLU’NA YARDIMCI OLURUM”

‘CHP Abdullah Gül veya Ekrem İmamoğlu’nu aday gösterirse tavrınız ne olur?’ sorusuna ise İnce, “Ekrem İmamoğlu ayrı, Abdullah Gül ayrıdır. Partimin milletvekilleri Ekrem İmamoğlu aday demişse bana düşen görev, ona yardımcı olmaktır” cevabını verdi.

Kaynak:Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'ndan YSK AÇIKLAMASI' Su Bulanıyor: 'KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE' AKP'de YAĞMUR BAŞLADI!.. Hava Puslu: 'Bahçeli Doludizgin'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamoğlu'ndan Mesaj Var: 'HER ŞEY GÜZEL OLACAK'