'Star Wars Başlıyor'

678 izlenme 20 Aralık 2019
Reklamlar
İYİ Parti, bugün vizyona giren 'Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi' filminin öncesinde yayınlanmak üzere reklam videosu hazırladı. Reklamın, filmin gösterileceği tüm salonlarda yayımlanacağı öğrenildi.

‘GELECEK BİZİM’

Reklamda “Gelecek birinin değil bizim” sloganıyla parlamenter sisteme atıf yapılan reklam filminde, “Unutma. Karanlıkların krallığında hapistir, korkuyla yaşayan. Ve korku bir yoldur karanlık tarafa giden. Öfkeye dönüşür zamanla. Öfke, ‘nefrettir’ aslında. Nefret; acıyla biter her zaman. Çık korkularından. Güçlü geleceği için cumhuriyetin, yeni bir parlamenter sistem gelsin. Gençlerin ellerinde yükselsin, demokratik cumhuriyetin bayrağı. Unutma. Gelecek; ’birinin’ değil bizim. Ve sen olmazsan biz olmayız” ifadelerine yer verildi.

‘GÜÇ BİZİMLE’

İYİ Parti, 2017'de de 'Star Wars Son Jedi' filmi için de reklam vermişti. İYİ Parti lideri Meral Akşener, kurmayları ile birlikte filmi izlemeye gitmişti. Reklamda Star Wars filminde geçen 'güç'e atıf yapılarak “Güç İYİ’nin yanında olsun” ifadesi kullanılmıştı.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kızılay'dan Savunma: 'KAÇIRMAK başka KAÇINMAK başka' Canlı yayında açıkladı!.. 'KARDEŞİNİN EVİ BABASININ EVİ SEÇMEN DOLU' 'Milyonluk Kasa' Akşener Nokta 'Hiç Kimsenin Gücü Yetmez'