Anasayfa
17 Nisan 2022 ( 2319 izlenme )

İYİ Parti 'Toplu Katılım'

İYİ Parti’ye Fethiye’den yeni üye katılımları devam ediyor.

‘TOPLU KATILIM TÖRENİ’
İyi Parti Fethiye İlçe Başkanlığı’nda aralarında Geçmiş Dönem AK Parti Belediye Meclis Üyesi Onat Akdu’nun da bulunduğu yaklaşık 200 kişiye rozet takma töreni düzenlendi. Düzenlenen törene Geçmiş Dönem Belediye Başkanı Behçet Saatçi, Doğru Yol Partisi’nden Milletvekilliği yapmış Latif Sakıcı’nın oğlu Ahmet Sakıcı ve partililer katıldı.

‘GÜZEL GÜNLERE ÇOK AZ KALDI’
Törende konuşan İyi Parti Fethiye İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban “Önemli bir ana tanıktık ediyoruz. İş ve siyaset insanı Sayın Onat Akdu Bey kıymetli arkadaşları ile birlikte hoş geldiler. Büyümeye ve büyütmeye devam ediyoruz. İktidara gelmemize çok az kalmış bu süre içerisinde mücadeleye devam ediyoruz. Artık Türkiye’de söylenmeyenleri söylüyoruz. Türk Milleti’nin dertlerini dile getiriyoruz. Bunları sadece dile getirmekle kalmıyoruz çözüm önerilerini vatandaşlarımızla paylaşıyoruz. Güzel günlere çok az kaldı. İnşallah Genel Başkan önderliğinde üreten ve mutlu bir Türkiye’ye çok az kaldı” dedi.

‘KATILIMLAR DEVAM EDECEK’

Bir süre ara verdikten sonra siyasete iyi Parti’de devam etme kararı alan İş İnsanı Onat Akdu’da yaptığı konuşmada “300 kişi ile İyi Parti’ye katılım sağladık. Ramazan Ayı nedeni ile yaşlılarımızı yormak istemedik. Bugün buraya 200 kişi geldi. Ramazan’dan sonra hedefimiz bin yeni üyeyi İyi Partimize kazandırmak “ dedi.

GEÇEN HAFTA DA TOPLU KATILIM OLMUŞTU
Geçtiğimiz hafta Av. Abdullah Küçükbozbaş, 20092014 Muğla İl Genel Meclis Üyesi, 2014 yerel seçimlerinde Fethiye Belediye Başkan Adayı olan Ziraat Mühendisi Mehmet Üyük, Geçmiş Dönem AK Parti Belediye Meclis Üyesi Onat Akdu ve Huzurevi Eski Müdürü Adem Güngör’e İYİ Parti Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Meral Akşener tarafından rozetleri takılmıştı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'2019'DA EKONOMİ NEREYE GİDİYOR' Torba Yasada SON DAKİKA VURUŞU!.. Büyükler tamam: 'Çocuklarımız için Ne Yapmalı' Bu tuzağı NASIL GÖREMEDİK?..