İzmir Vali 'Protesto'

7400 izlenme 31 Ağustos 2022
Reklamlar
İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliğinde İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger Atatürk demediği için yuhalandı.

ATATÜRK DİYEREK SLOGANLAR ATILDI
Tüm yurtta olduğu gibi 30 Ağustos Zafer Bayramı, İzmir’in ilçelerinde de coşkuyla kutlandı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın İzmir’de düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliğinde İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger yuhalandı.

KALABALIĞA TEPKİ GÖSTERDİ
Alkış ve yuhalamalarla protesto edilen Vali Köşger tekrar söz alarak “Büyük taarruzun emrini Mustafa Kemal Atatürk verdi, bundan şüpheniz mi var? Ne diyorsunuz siz?” diyerek kalabalığı azarladı.
Öte yandan İzmir’in ilçelerinde 30 Ağustos coşkusu yaşandı. Bayraklı, Menemen, Çeşme, Aliağa ilçelerinde törenler etkinlikler yapıldı.

ZONGULDAK'TA DA EMEKLİ VATANDAŞ İSYAN ETMİŞTİ
Öte yanda Zonguldak Gazipaşa Caddesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı törenine emekli bir vatandaşın protestosu damga vurdu. Tören alanına gelen vatandaş, AKP'li milletvekillerine ulaşmak istedi. İsmi öğrenilemeyen vatandaş alanda "Nerede o AKP Milletvekilleri, onlar yüzünden karnımız aç geziyoruz" diyerek tepki gösterdi. Ancak polislerin müdahale ettiği vatandaş tören alanından çıkarıldı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hesap Şaştı '1/3' İlk Kez konuştu: 'KORKMUYORUM' Allah Allah... 'KIRILAN FAY DEĞİL, AR DAMARI' Erdoğan Konuştu 'Vaziyet Tepetaklak'