'BU PARA NEREDEN GELİYOR'

12149 izlenme 05 Aralık 2018
Reklamlar
Erdal Sarızeybek yazdı:

‘İKİ ASKERİMİZ DONARAK ŞEHİT OLDU’


İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Tunceli ilinin Nazımiye ilçesi Sarıbudak mahallesi kırsalında bugün 26 Ekim 2018 saat 18.30 sıralarında olumsuz hava şartları nedeniyle 2 askerimiz donarak şehit oldu.

Tunceli’nin Nazımiye ilçesi Sarıbudak Mahallesi bölgesinde sürdürülen terör operasyonlarından çok üzücü bir olay yaşandı. İçişleri Bakanlığı yaptığı açıklamada iki askerimizin donarak şehit olduğunu açıkladı. İçişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklama şu şekilde:

‘TAHLİYE SÜRÜYOR’


“Tunceli’nin Nazımiye ilçesi Sarıbudak Mahallesi bölgesinde, 22 Ekim 2018 Pazartesi günü saat 06.00’dan itibaren başlanılan “Şehit J.Asb.Çvş. Mehmet Yılmaz Operasyonu” kapsamında 2 JÖH Timi, 26 Ekim 2018 Cuma günü saat 18.30 sıralarında, Tunceli 2’nci JÖH, Tb.K.lığı unsurlarınca icra edilen K/G faaliyeti esnasında, hava şartlarının yağışlı ve soğuk olması nedeniyle 2 personel donarak (hipotermi) şehit olmuştur. Şehit personelin tahliye işlemleri planlanmaktadır.”

HERKES HER ŞEYİ BİLİYOR

Her şeyi biliyorsunuz... bu hainlerin Barzani bölgesi HakurkBasyanAvaşin ve Zap'ta olduğunu da biliyorsunuz... Bunlara başta Barzani ve HDP'nin de destek verdiğini biliyorsunuz... HDP'ye hazineden milyonlarca liralık para verildiğini, başkanın da cumhurbaşkanı adaylığına AKP'den onay verildiğini de biliyorsunuz...

BİZİ ŞEHİT EDEN KİM?

Şemdinli Komutanı Emekli Albay Erdal Sarızeybek PKK'nın en önemli gelir kaynağının kaçakçılıktan elde ettiği gelir olduğunu söyledi. Teröristle birçok kez karşı karşıya kalan Sarızeybek onların üzerinden çıkanları da şöyle anlattı:

‘TERÖRİST DEDİĞİNİZ BİR YARATIK’

"Kapkara bir tabak. Ve bir avuç un. Ateş yakıyor. Tabağa unu koyup, üzerine biraz su ekliyor ve bulamaç haline getiriyor. Onu yiyip, sonra da 23 metrelik kuşağı midesine sarıyor. O kuşak iki işe yarıyor. Birincisi mideyi küçültüyor. İkincisi kayalıklardan çıkarken o kuşakla birbirlerini çekiyorlar. “

‘EĞER Kİ SİZ KAÇAĞA GÖZYUMUYORSANIZ…’

"Göreve yeni geldiğimde köyleri gezmeye başladım. Sınırdaki bir köye geldim. Bir baktım ki köy silme mazot dolu... 20 ton mazot var. Kaçağı yakaladık diye mazotları kaldırmaya kalkınca köylü bize biz onların gümrüğünü verdik dedi. Meğer PKK kaçak yollarına gümrük kurmuş. Oradan mal getirip götüren kaçakçılardan para alıyormuş..."

BİZİ KİM ŞEHİT EDİYOR?

"Genelkurmay açıkladı: PKK'nın yıllık geliri 500 milyon avro... Avrupa'da ticaret yapıyorlar. Kaçakçılıktan gelir elde ediyorlar. ROJ TV'nin reklam geliri var. Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimizi haraca kesmiş... Şimdi soruyorum: Bizi kim şehit ediyor? Parayı kim sağlıyorsa o şehit ediyor. Kaçakçılığa kim göz yumuyorsa o şehit ediyor. Çuvallarla para topluyorlar, kendi gözümle gördüm. O paralarla silah alıyorlar."

Bu hainlerin Barzani bölgesi HakurkBasyanAvaşin ve Zap'ta olduğunu da biliyorsunuz... Bunlara başta Barzani ve HDP'nin de destek verdiğini biliyorsunuz... HDP'ye hazineden milyonlarca liralık para verildiğini, başkanın da cumhurbaşkanı adaylığına AKP'den onay verildiğini de biliyorsunuz...

BİZİ ŞEHİT EDEN KİM EY CAN MİLLETİM!

Erdal Sarızeybek


Kaynak: Show Tv

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Arşiv Unutmaz 'Sosyal Medyada Hareketlilik' Akıllar Karıştı: '50 BİN TIR' Yeni görüntüler düştü, Kılıçdaroğlu konuştu: 'BENİ NEDEN 1.5 SAAT ALIKOYDUNUZ' Beyaz Saray Durmuyor 'Tepki Var'