Anasayfa
2019-01-11 01:33:13 ( 129 izlenme )

Kayserispor'a YENİ İSİM GELİYOR...

Bu sezon ekonomik sıkıntılar içerisinde sportif başarıyı yakalamaya çalışan ekiplerden birisi olan Kayserispor, isim sponsorluğu anlaşmasına vardı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen görüşmeler, resmiyet kazanıyor. Kayserispor, sezon sonuna kadar isim sponsorluğu için Boydak Holding ile anlaşmaya vardı. Kayserispor Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, “Kulübümüz Kayserispor ile Boydak Holding arasında mutabakat sağlandı. Pazartesi günü Kadir Has Tesislerindeki yeni hizmet binamız içerisinde bir Lansman düzenlenecek. Bu toplantıda Kayserispor ile Boydak Holding arasında isim sponsorluğu anlaşması imzalayacağız” dedi.

YENİ İSİM: İSTİKLAL MOBİLYA KAYSERİSPOR

Toplantıya TMSF Başkanı Muhiddin Gülal’ın da katılacağının altını çizen Kayserispor Avukatı ve Basın Sözcüsü Orhan Taşçı, “İlk etapta anlaşma sezon sonuna kadar olacak. İmzalar atıldıktan sonra Kayserispor’un ismi İstikbal Mobilya Kayserispor olacak” açıklaması yaptı.

Kaynak: skor/sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan 'İSTANBUL AÇIKLAMASI' Tek şirket!.. Tek ihale!.. 'KAMU ARAZİSİ GİTTİ' Yavaş sözünü tuttu: 'EYT'ye DESTEK GELİYOR' İddia Ağır Düştü: 'İMAMOĞLU'NA KUMPAS'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
dur durak kalmadı: 'AKP'DEN YENİ İDDİA'