'Kılıçdaroğlu' dedi 'Erdoğan' dedi... 'Vatandaş Şaştı'

405 izlenme 28 Kasım 2020
Reklamlar
"Kılıçdaroğlu dün yönümüzü Amerikaya ve Avrupa'ya çevirmeliyiz dedi ne düşünüyorsunuz?" sorusuna AKP'li bir vatandaş "Kılıçdaroğlu saçmalıyor ne dediğini bilmiyor Avrupa bize düşman" ifadelerini kullandı. Daha sonra Erdoğan'ın söylediğini öğrendiğinde ise "Erdoğan söylemişse doğrudur" dedi.

KILIÇDAROĞLU İÇİN FARKLI ERDOĞAN İÇİN FARKLI
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önceki gün yaptığı, "Amerika ile uzun ve yakın müttefiklik ilişkilerimizi, bölgesel ve küresel tüm meselelerin çözümünde aktif olarak kullanmak arzusundayız Avrupa'yla geleceğimizi birlikte kurmak istiyoruz" konuşmasını Halk Ekranı adlı Youtube kanalı sokakta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu söylemiş gibi vatandaşa sordu.

ÖNCE ‘KILIÇDAROĞLU SAÇMALIYOR’ DEDİ
"Kılıçdaroğlu dün yönümüzü Amerika'ya ve Avrupa'ya çevirmeliyiz dedi ne düşünüyorsunuz?" sorusuna AKP'li bir vatandaş "Kılıçdaroğlu saçmalıyor ne dediğini bilmiyor Avrupa bize düşman" dedi.

SONRA ‘ERDOĞAN SÖYLEMİŞSE DOĞRUDUR’ DEDİ

Daha sonra Erdoğan'ın söylediğini öğrendiğinde ise "Erdoğan söylemişse doğrudur" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yeniçağ/ gunboyu

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Erdoğan Hakkında Suç Duyurusu' Görüntüler Paylaşıldı: 'Yerli Otomobil Geliyor' 'Kim Kazandı Kim Kaybetti' İyi Haber 'Uygulamayı İndir, Her Şeyi Gör'