Anasayfa
07 Mayıs 2023 ( 32 izlenme )

Kırıkkale.. 'Ne Yaptıklarını Biliyorum'

Kırıkkale mitinginde iktidara yüklenen Kılıçdaroğlu, "Bunlar mal varlıklarını yurtdışına götürüyorlar. Onları son kuruşuna kadar alacağım, Türkiye'ye getireceğim" dedi.

‘MAL VARLIKLARINI YURT DIŞINA GÖTÜRÜYORLAR’
Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Kırıkkale'de düzenlenen Millet Buluşması'nda vatandaşlara seslendi. Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları şu şekilde:

‘MAAŞTA ADALET OLACAK’
– Size söz veriyorum bu ülkeye huzuru, bereketi getireceğim. Bu ülkede her birimiz birbirimize saygı duyacağız. Allah nasip eder de Cumhurbaşkanı koltuğuna oturduğumda hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim. Kırıkkale’nin entegre savunma sanayi sistemi olarak inşasında Kırıkkalelilere seslenmek isterim. Buraya bunu yapan CHP değil miydi. Burası küçük bir köy ama Anadolu’nun merkezi. Bu ülkeye adaleti getireceğim. Maaşta da adalet olacak.”

‘SON KURUŞUNA KADAR ALACAĞIM’
– Bunlar mal varlıklarını yurtdışına götürüyorlar. Onları son kuruşuna kadar alacağım, Türkiye’ye getireceğim. Esnafa, çiftçiye, ev kadınlarına vereceğim. Geleceğiz, Türkiye’yi aydınlığa çıkaracağız."

‘OĞLUM PARALI ASKERLİK YAPMADI’
– Şimdi bir de bizim milliyetçiliğimizi sorguluyorlar. Benim milliyetçiliğimi sorgulayacak adam daha anasının karnından doğmadı. Siz çocuklarınızı paralı askere gönderirken bu gariban yani Kılıçdaroğlu, kendi evladını askere garibanların çocuğu gibi gönderdi. Milliyetçilik herkesi kucaklamak demektir."

‘SİNAN ATEŞ’İ UNUTMADIK’
– Kim teröre destek verirse, kim terörden yana olursa, kim teröristlerin ayağına hakimleri savcıları götürürse, kim şehitlere kelle derse Allah bin belasını versin. Sinan Ateş’i unuttuğumu sanmayın. Ankara’nın göbeğinde güpegündüz uyuşturucu çeteleri tarafından vuruldu. Sinan Ateş’in faillerini bulacağım, kulaklarından tutacağım yargıya teslim edeceğim.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

7 Kurucu 'İstifa' Her Alan Satana 'Kimlik' İş Büyüyor 'ABD Çiftlik' Canlı Yayın.. 'Bakanlar Gidici'