Anasayfa
16 Mayıs 2019 ( 2132 izlenme )

Kurtulmuş: 'Yarım Kalmış Bir İşi Tamamlayacağız'

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, " Yarım kalmış bir işi tamamlayacağız. İstanbul'da 1994'den bu yana liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde devam eden bu çalışmaları akamete uğratmamak için 23 Haziran'da inşallah düzeltmeyi yapacağız" dedi.

Kurtulmuş, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı'nca düzenlenen Vefa İftarı'nda yaptığı konuşmada, katılımcıların ramazanını tebrik etti. 23 Haziran'da yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine değinen Kurtulmuş, şöyle konuştu;

'ZAFER TÜRKÜLERİYLE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ'

"31 Mart'ta olduğu gibi bu seçim de şimdiden bir yerel seçim olmanın çok ötesine geçmiş vaziyette. Düzelteceğiz, eksikliği tamamlayacağız ve inşallah 23 Haziran'da hep beraber zafer türküleriyle yolumuza devam edeceğiz."

'YARIM KALAN İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ’

"Yarım kalmış bir işi tamamlayacağız. İstanbul'da 1994'den bu yana liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde devam eden bu çalışmaları akamete uğratmamak için 23 Haziran'da inşallah düzeltmeyi yapacağız. Hep beraber başarılı bir sonuçla milletimize ve şehrimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmiş olacağız" diye konuştu.

Kaynak: Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Örgüte KARARGAH!.. Cumhuriyet 'Tam 100 Sayfa' Ümit Yalım 'Derhal Boşaltın' Perde Açılıyor: 'TALİMATLA GİTMİŞLER'