Geçtiğimiz gün İBB Başkanı , CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar’ın yeğeninin düğün törenine katılmıştı. Bunun üzerine AKP kurucusu, TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı, Anayasa Profesörü Burhan Kuzu sosyal medyadan Hüseyin Yaşar ailesi hakkında terör örgütüne yakınlık ithamında bulunmuştu.

KUZU: ‘İMAMOĞLU’NU TERÖRE DESTEKLE SUÇLAMIŞTI’

Hüseyin Yaşar, ‘İmamoğlu, Batman'da terör örgütlerine yakınlığı ile bilinen bir düğüne katılıyor, Diyarbakır'da ise HDPKK'lı belediye başkanına destek ziyaretinde bulunuyor. İmamoğlu, kısa sürede gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Seçim sürecinde HDPKK'nın verdiği desteğe karşı diyet borcunu ödüyor.’ diyen Burhan Kuzu’ya sert yanıt verdi. Kuzunun FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’le fotoğrafını paylaşan Yaşar sosyal medyadan şu açıklamaları yaptı:

‘DAHA DÜN FETÖYLE KOL KOLA İDİN’ ”Avukatımı aradım mahkemeye vereceğim Burhan kuzu denilen zatı 30 yıldır siyasetteyim hiç bir örgütle ne benim ne de ailemin bağlantısı ve üyeliği olmadı tam tersine hep şiddete karşı durdum dün feto ile kol kola olan bize çamur atamaz mahkemede hesaplaşırız kuzucumla. Utanmadan bir de bize laf atıyorsun. Önce bizi araştır bakalım. Sonra konuş. Seni mahkemeye vereceğim”

Kaynak: Sözcü

Kuzu Çizgiyi AŞTI!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
FİFA'DAN TÜRK TAKIMINA CEZA!..