Mansur Başkan 'Tam Destek'

6036 izlenme 19 Eylül 2020
Reklamlar
İhlas Grubu'na bağlı olan TGRT'de, 31 Mart seçimleri öncesinde Mansur Yavaş aleyhine başlatılan iftira kampanyasının "yıldızı" Necmettin Kesgin üzerinden açılan davanın beraat kararına yönelik verilen haber izleyenleri şaşırttı. İşte Ekrem Açıkel'in Mansur Yavaş'ın beraat haberini sunarken şunları söyledi:

‘MANSUR YAVAŞ’A HAYSİYET CELLATLIĞI YAPTILAR’
"Karşınızda bana göre günün en çarpıcı haberlerinden biri… Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş hakkındaki o sarsıcı yargı kararı… Hatırlayın lütfen, seçim öncesi ne olmuştu… Mansur Yavaş’ın ne dolandırıcılığı, ne hırsızlığı, ne de dolandırıcılığı kalmıştı… İş resmen haysiyet cellatlığına kadar gitti. Ve bugün Mansur Yavaş, sahte senet ve görevi kötüye kullanma iddiasıyla açılan davada beraat etti… Daha trajik olanı söyleyeyim mi size; bu suçlamaları Yavaş’a yönelten Necmettin Kesgin şimdi aranıyor… Peki ne olacak… Sizce kim utanacak?"

İZLEYENLER ŞAŞKIN
Ana haber bültenini sunan Ekrem Açıkel'in haberi aktarırken kullandığı cümleler, dinleyenleri adeta şaşkına çevirdi. Haber bülteninin videosu, sosyal medyada da gündem oldu. İktidara yakın vatandaşlar ise TGRT sunucusuna büyük tepki göstererek, "Orası FOX değil" uyarısında bulundu.

Kaynak: Yeniçağ/Gunboyu

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Fetö'nün Hedefi Açıklandı' Trabzon AKP 'Racon Büyük' Başkan Yavaş 'Pazar Kampanya' Erdoğan yıktı kırdı geçti!.. 'MEZARLARI OLACAK'