Anasayfa
22 Ekim 2022 ( 5495 izlenme )

Meclis İnliyor 'Erzurum Seninle Gurur'

İsmi Sedat Peker’in rüşvet ve yolsuzluk iddialarında geçen AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AKP Grup Toplantısı'nda “Erzurum seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılandı.

MECLİS’TE TEZAHÜRAT
AKP’nin geride bıraktığımız Çarşamba günü düzenlediği Meclis Grup Toplantısı'nda dikkatlerden kaçan bir detay vardı. Herkes Mehmet Ali Çelebi’nin AKP’ye resmen katılımını konuşurken bir olay dikkatlerden kaçtı. O da Zehra Taşkesenlioğlu…

‘ERZURUM SENİNLE GURUR DUYUYOR
Geçtiğimiz aylarda Sedat Peker’in rüşvet ve yolsuzluk iddialarında ismi geçen Taşkesenlioğlu, grup toplantısında "Erzurum seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla karşılandı. Taşkesenlioğlu gülümseyerek balkondan kendisine yapılan tezahüratlara el sallarken o görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı.

'NELER OLUYOR
Taşkesenlioğlu’nun boşanma aşamasındaki eşi Ünsan Ban, iddiaların doğru olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı sonrasında Türkiye’den çıkmaya çalışırken polisler tarafından yakalanarak tutuklandı. Ünsal Ban, soruşturmayı yürüten savcıya verdiği ifade sonrası "konutu terk etmeme" şartıyla adli kontrolle serbest bırakıldı. Ünsal Ban, "ev hapsi" cezası aldı.

KORUMALARLA ESNAF ZİYARETİ
AKP'li isimlerden, Beştepe'deki bir danışmana ve bürokratlara uzanan rüşvet ağı iddialarında adı geçen isimlerinden Taşkesenlioğlu, geçtiğimiz günlerde kendisine verilen iki koruma polisiyle memleketinde esnaf ziyareti yapmıştı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AYM.. Karar .Çıktı! 'ÖKSÜZ DAVASINDA ÖNCE TAHLİYE SONRA GÖZALTI' Açtı Ellerini.. 'Saf Tamam' O Ona O da Ona 'İşin Çivisi Çıktı'