Anasayfa
26 Eylül 2022 ( 2200 izlenme )

Mersin 'Polisevi Saldırı'

Mersin'in Mezitli ilçesi Tece Mahallesi'ndeki polisevine düzenlenen canlı bombalı terör saldırısında 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

BOMBALI ARAÇ
Mersin’in Mezitli ilçesi Tece Mahallesi’ndeki polisevine saldırı düzenlendi. Edinilen bilgilere göre araç içinde bulunan kadın polis üniformasıyla polis kılığına girerek polisevine sızmaya çalıştı. Durumu fark eden polisler aracın girmesini engelleyince silahlı çatışma çıktı. Bunun üzerine canlı bomba olduğu öğrenilen kadın aracı patlattı. Olayda 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

TERÖR KONUSU ARAŞTIRILIYOR

Bölgede bomba imha ekipleri kontrollü olarak patlama gerçekleştirerek bir bombayı daha imha etti. Başsavcı Tolgahan Öztoprak da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olay yerine gelen Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, terör saldırısı olup olmadığı konusundaki soruya “Birazdan netleşecek” şeklinde yanıt verdi.

Kaynak: Sözcü


Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İş Çirkinleşiyor 'Karar Şaşırtıcı' 'Parmağında Yüzük' dedi.. 'Meclis Sallanıyor' Kara Hava Deniz '50 Saniyede Katar Uçuş' 'BAŞIMIZA BUNLAR GELECEKLER' dedi...