Anasayfa
05 Haziran 2022 ( 2383 izlenme )

Mesaj Geldi 'Sonuna Kadar'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da Zafer Park'ta düzenlenen Çankaya Belediyesi lansmanına katıldı. CHP’li yöneticilerin yanı sıra Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de katılım sağladı.

‘LAFLARA ALDIRMAYIN OSNUNA KADAR GİDECEĞİZ’
Altı liderin bir arada olmasıyla ilgili açıklamada bulunan CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Zaman zaman söyleyebilirler. ‘Masa dağıldı, şöyle oldu, böyle oldu, kavga oldu’ diye. Bunların hiçbirisine inanmayın. Hiç endişe etmeyin, kararlıyız. Sonuna kadar gideceğiz" dedi

ALTILI MASA AÇIKLAMASI: SONUNA KADAR GİDECEĞİZ
“Sakın ola ki karamsarlığa kapılmayın. Bizim karamsarlığa kapılma hakkımız yok. Altı lider bir araya geldik. Bizim önceliğimiz Türkiye” diyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

‘HİÇBİRİSİNE İNANMAYIN’
* “Bizler cumhuriyetin ikinci yüzyılında cumhuriyetimizi demokrasi ile taçlandırmaya kararlıyız. Bu kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Zaman zaman söyleyebilirler. ‘Masa dağıldı, şöyle oldu, böyle oldu, kavga oldu' diye. Bunların hiçbirisine inanmayın.

‘SONUNA KADAR GİDECEĞİZ’
* Altı lider önemli bir sorumluluk üstlendi. Altı lider kararlılıkla Türkiye'yi aydınlığa kavuşturacak. Türkiye'ye huzuru getirecek. Türkiye'ye bereketi getirecek. Gençlerine, kadınlarına güvenen bir Türkiye'yi beraber inşa edeceğiz. Hiç endişe etmeyin, kararlıyız. Sonuna kadar gideceğiz.”

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Taşçı 'Tele1 Dikkat' Yine Çıktılar 'Büyük Saygısızlık' Zaho 'İş Karışıyor' Saymaz Kalemi Kırdı 'Olacak İş Değil'