MHP'li Vekile Tepki: 'İn Aşağı'

14162 izlenme 27 Aralık 2019
Reklamlar
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Almanya'da düzenlenen Ordu Korganlılar gecesine katıldı. Cemal Enginyurt, Cumhur İttifakı'nı övünce tepki çekti. Hemşehrileri Enginyurt'un elinden mikrofonu alarak "Burada siyaset yapamazsın" dedi ve kendisini sahneden indirdi.

SIĞINMACILARA DESTEK

Gecede sahne çıkan Enginyurt, "Türkiye Cumhuriyet'nin Cumhurbaşkanı ve Sayın Devlet Bahçeli el ele vererek 'Kızıl Elma'ya gidiyoruz' deyip de Afrin'i Türk yurdu yaptığı için Cumhur İttifakı'ndan yana olduk. Birileri 'Suriye'ye girilmesin' derken, 'Suriye'de ne işimiz var' derken, biz Türkiye'de yaşayan 4 milyon Suriyelinin yeniden vatanına dönebilmesi için birlik ve beraberlik içerisinde olduk. Derdimiz, tasamız siyaset değil" ifadelerini kullanınca salondakilerden tepki geldi.

SAHNEDEN İNDİRİLDİ
Ordu Korganlılar adına sahneye çıkan bir kişi, Enginyurt'un elinden mikrofonu alarak, "Misafir olarak burdasın. Terbiyesizlik yapıyorsun. Burada siyaset yapamazsın" dedi. Mikrofonu bırakmak zorunda kalan Enginyurt sahneyi terk etti.

Kaynak:Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çankaya Köşkü'nde SÜRPRİZ KONUK!.. Seçimlere AYAR GELİYOR... Memur Atamalarında YENİ DÖNEM!.. Hava Sıcak: 'Birbirlerine Düştüler'