Anasayfa
09 Haziran 2021 ( 17289 izlenme )

Muş 'Yıktı Geçti'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, "İftiralar hava da uçuşuyor. Onlarla ilgimiz yok bizim. Ama tarihe kayıt düşmüş, kitaplara geçmiş, konu olmuş hırsızlıklara bakın, hepsinin altında CHP vardır" dedi.

‘HIRSIZLIKLARIN ÇOĞUNUN ALTINDA CHP VAR’
Bir dizi program için Muş’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkan Mehmet Özhaseki, AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Burada konuşan Özhaseki, hizmet aşkıyla işlerini sürdürdüklerinin belirterek, belediyecilik tarihine iz vuran hırsızlıklara bakıldığında çoğunun altında CHP’nin var olduğunu söyledi.

‘İFTİRALAR HAVADA UÇUŞUYOR, BİZİM İLGİMİZ YOK’

Özhaseki, "Tescilli, iftiraları söylemiyorum. İftiralar havada uçuşuyor. Onlarla ilgimiz yok bizim. Ama tarihe kayıt düşmüş, kitaplara geçmiş, konu olmuş hırsızlıklara bakın, hepsinin altında CHP vardır. Böyle bir dönemde bizler iş başına geldik. Şehirlerimize hizmetler etik. Elimizden geleni yaptık. Millet sevdi ve destekledi. İkinci bir seçim geldiğinde, yine bizlere oy verdi millet" diye konuştu.

‘UYANIK OLUN’
Şer güçlerin temsilciğini yapanlara karşı da partilileri uyaran Özhaseki, “Bunlara karşı da uyanık olacağız. Yıllardır bu ülkenin mücadele verdiği terör örgütlerinin sözcülüğünü yapanlar var. Amerika’nın emriyle burada onların sözcülüğünü yapanlar var. Burada Türkiye’nin iyiliğini istemeyenler var. Onlara karşı da uyanık olacağız” dedi.

Kaynak: Ajanslar/ Sputnik News

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarikat 'Kim Bunlar' Görüşmeler Kilit: 'KARTLAR AÇILDI' Hareket başladı!.. ÇADIRLAR KURULUYOR... Mahkeme: 'ALMADAN ÖNCE BAKSAYDIN'