Anasayfa
05 Mart 2023 ( 3323 izlenme )

Neler Oluyor.. 'Açtık Ama Demedik'

Ersan Şen’in cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili konuşan İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı Cihan Paçacı “Sadece televizyonda izledik, bir görüşmemiz olmadı” ifadelerini kullandı.

‘AKŞENER ARADI, ADAYLIK İÇİN GÖRÜŞELİM DEDİ’ DİYE AÇIKLAMIŞTI
Ersan Şen’in katıldığı bir televizyon programında, “Buğra Kavuncu aradı, Genel Başkanımız sizinle görüşmek istiyor dedi. Akşener, ‘Bunda ciddi misiniz' dedi, ‘Ciddiyim' dedim, görüşmek istedi. Muhtemelen bu hafta içinde bir görüşme gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullanmasının ardından sabah saatlerinde İYİ Parti Genel Merkezi’ne gelen İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı Cihan Paçacı, konuyla ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

‘HENÜZ BİR ŞEY BİLMİYORUZ, TV’DE İZLEDİK’
Paçacı, Ersan Şen’in Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesine ilişkin, “Henüz bir şey bilmiyoruz. Sadece televizyonda izledik. Bir görüşmemiz olmadı” ifadelerini kullandı.

İYİ PARTİ'DEN AÇIKLAMA ‘TEŞEKKÜR ETTİK’
İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu da yaptığı açıklamada, "Bir TV yayını sırasında Sayın Ersan Şen’in partimiz hakkında ortaya koyduğu kıymetli değerlendirmeler sebebiyle genel başkanımız kendisini arayarak teşekkür etmiş ve istişare amacıyla görüşmeye davet etmiştir" ifadeleri yer aldı.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İğne Atsan Yere Düşmez 'İzmir Akın Akın' Üniversite Arap Şov 'Ülkücüler Ayakta' İSTANBUL SEÇİMİ BELLİ OLDU!.. Düzce Sallanıyor!