Olçok 'Tarumar Olacaksınız'

4933 izlenme 17 Ağustos 2020
Reklamlar
15 Temmuz'da şehit olan Erol Olçok'un eski eşi ve Abdullah Tayyip Olçok'un annesi olan Nihal Olçok, AKP Genel Merkezi önünde gazilik belgesini yırtan 15 Temmuz gazisinin görüntülerini paylaştı. Olçok ‘Ben değil ama ALLAH sizi tarumar edecek’ diyerek AKP’ye tepki gösterdi.

OLÇOK: BEN DEĞİL AMA ALLAH SİZİ TARUMAR EDECEK
15 Temmuz darbe girişimi sırasında eşi eski Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok'u kaybedEN Nihal Olçok, 15 Temmuz gazisi Cumali İbin'in AKP Genel Merkezi önünde yaptığı açıklamanın görüntüsünü "İmkanları olsa benim bile nüfus kaydımı değiştirip şehit oğlum ABDULLAH’IN annesi olduğum gerçeğini bile değiştirmek istiyorlar. Yaşayan evlatlarımla ilgili yapacaklarını yaptılar zaten. Ben değil ama ALLAH sizi tarumar edecek." mesajı ile paylaştı .

ŞEHİT ANNESİNİ DAVET ETMEDİLER, GAZİ GAZİLİK KARTINI YIRTTI ATTI

Geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi Köprüsü'nde yaşamını yitiren oğlu Abdullah Tayyip Olçok adına yaptırılan bir tesisin açılışına davet edilmeyen Nihal Olçok, tepkisini sosyal medyadan dile getirmişti. Olçok, bu kez de 15 Temmuz gazisinin gaizlik raporunun iptal edilmesine tepki gösterdi. Dün AKP Genel Merkezi önünde bir basın açıklaması yapan 15 Temmuz gazisi Cumali İbin, CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile 28 Ocak tarihinde yaptığı görüşmeden 3 gün sonra SGK tarafından gazilik raporunun iptal edildiğini açıklamıştı. İbin, 15 Temmuz gazileri arasında ayrımcılık yapıldığını belirterek gazilik kartını kesmişti.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'ABD KARGOSUNDA HAYALET SİLAH' 'MEHMETÇİĞİN GÖNÜL BIRAKTIĞI YER' Yeni Dalga 'Devlet İçinde Paralel' İş Değişiyor: 'Bahçeli Hangisi ile Ortak'