Oyun Makinesinde Vekil: 'BANA KUMPAS KURDULAR'

4214 izlenme19 Kasım 2019
Reklamlar
Gürcistan'ın Batum şehrinde kumarhanede görüntülenen AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Muğla eski Milletvekili Nihat Öztürk, ilginç bir savunma yaptı.

EKRANA BAKIYORMUŞ


AKP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün, Gürcistan'ın Batum şehrindeki bir kumarhanede yayınlanan görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. 

Görüntülerde Öztürk'ün kumar oynadığı, videonun 28. saniyesinde yanına gelen isminde AKP' Muğla eski İl Başkan Yardımcısı Ozan Balcı olduğu öne sürülmüştü. Nihat Öztürk'ten iddialara ilişkin açıklama geldi. Oda TV'ye konuşan AKP'li Öztürk, yalnızca ekrana baktığını savunarak, şöyle dedi;

‘BU BİR KUMPAS, OYNAMIYORDUM, FETÖ TAKTİĞİ BU’


“Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır.”

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya'dan Mesaj: 'BİZ HAZIRIZ' Döviz Alana VERGİ GELİYOR... Suriye'den Gelen Haber Ağır!.. 'MEDYADA YALAN RÜZGARI'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'ARINÇ VAKASINDA SON PERDE'