Anasayfa
25 Kasım 2022 ( 2105 izlenme )

Özdağ'a Gözdağı 'Bu Daha İyi Günlerin'

Terör örgütü PKK/YPG'nin roketli saldırı düzenlediği Gaziantep'in Karkamış ilçesinde bir grubun protestosuyla karşılaşan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Daha bunlar iyi günleriniz" ifadesini kullandı. Açıklama şöyle;

‘’DUR BAKALIM BU DAHA İYİ GÜNLERİN’
*Ülkemizde misafir ettiğimiz çok büyük bir çoğunluğu kadın ve çocuktan oluşan mazlumları, mağdurları korumaya, yaşatmaya, geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz. İşte particiklerden bir tanesi. Dün Karkamış’a geçmiş. Karkamış’ta kalkmış orada mülteci kardeşlerimizle ilgili birkaç laf etmeye kalkınca tabi ferasetiyle konuşur benim halkım. Benim milletim, bugün bunun yeri değil. Büyükşehir belediye başkanı buraya geldi, siz de burada lütfen siyaset yapmayın deyip kovdular, o da gidip bir dükkana sığındı. Daha dur bu iyi günleriniz”.

'2023 BİR DERS YILI OLACAKTIR'
*Kadın ve çocuk katili bu terör örgütüyle omuz omuza dirsek dirseğe dolaşanlara inşallah 2023 bir ders yılı olacaktır. Bunların riyakar tutumu, muhataplarımızın yüzüne vurarak inşallah zafere hep beraber yürüyeceğiz. Sınırlarımızın ötesinde oluşturmakta olduğumuz güvenlik kuşağıyla aynı zamanda milyonlarca masum kadının ve çocuğun da hakkını müdafaa ediyoruz. İnşallah en kısa sürede bu kuşağı batıdan doğuya, tüm sınırlarımız boyunca tamamlayarak hem kendi vatandaşlarımızın hem de oralarda yaşayan insanların geleceklerine güvenle bakabilmelerini sağlayacağız.”

AKŞENER’E DE GÖZDAĞI VERİLMİŞTİ: ‘DAHA NELER OLACAK NELER’
AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İyi Parti grup toplantısında "Ben Rize'nin geliniyim" diyen Meral Akşener'in Rize İkizdere ilçesinde yaptığı esnaf ziyaretinde yaşananları hatırlatarak, "Yine dua et ki gelin hanıma çok ileriye gitmeden ders verdiler. İkizdere yetmedi, Çayeli'ne gittin. Orada da gerekeni yaptılar. Daha neler olacak neler..." ifadelerini kullanmışyı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AFAD 'Son Dakika Uyarı' Gece Yarısı Ayar '18 İndirim 182 Bindirim' Saatler Kala 'AKP Duman' Gizemli Hanedan 'Bedirhani'