Anasayfa
06 Nisan 2022 ( 8388 izlenme )

Özdağ Açıkladı 'Türkiye Sallanıyor'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuğu olduğu FOX TV'de Çalar Saat programında partisinin cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Özdağ, partisinin seçimlerde cumhurbaşkanı adayı olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı göreve çağırdıklarını açıkladı.

‘MANSUR YAVAŞ
Ümit Özdağ, "Biz Zafer Partisi olarak bir yumuşak geçişi, Türkiye'nin gerilime girmeden, düzgün, parlamenter sisteme geçiş sürecini yönetebilecek ve halkın her kesiminden oy alabilecek kişinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş olduğunu gördük. Biz Zafer Partisi olarak Mansur Yavaş'ı göreve çağırıyoruz" dedi.

‘İTTİFAK KABUL EDERSE DESTEKLERİZ’
Özdağ, “Millet İttifakı kabul eder etmez onların bileceği iş. Mansur Yavaş aday olursa biz arkasında olacağız. Mansur Yavaş aday olmaz ise adı geçen isimlerden birisi aday çıkarsa o zaman Atatürk çizgisinde, Türk milliyetçileri, vatanseverleri adaysız bırakmayız” ifadelerini kaydetti.

DÜN GECE SOSYAL MEDYA HAREKETLENMİŞTİ
Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Başkan Mansur Yavaş'la ilgili adaylık iddiaları üzerine "Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır" açıklaması yapmıştı.

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sadat Madat.. 'Meclis İnliyor! Pusulayı Şaşırtan Anlaşma 'Fulbright' AKŞENER'E YOĞUN İLGİ!.. Tepki Var 'Soylu İstifa'