Anasayfa
07 Nisan 2022 ( 17949 izlenme )

Özdağ 'Milletvekili İstifa'

Adana Milletvekili İsmail Koncuk, “Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor” diyerek Zafer Partisi’nden istifa ettiğini açıkladı.

DÖRT AY ÖNCE KATILMIŞTI ÖNCE GÖREVDEN AYRILDI
2018'de düzenlenen genel seçimlerde İYİ Parti Adana Milletvekili olarak Meclis'e giren İsmail Koncuk, buradan istifa ederek Ümit Özdağ'ın liderliğini üstlendiği Zafer Partisi'ne katıldı. Yaklaşık dört ay önce Zafer Partisi’ndeki Genel Sekreterlik görevinden ayrılan Koncuk, partiden istifa ettiğini duyurdu.

'SÖZLERİMİZ DİKKATE ALINMIYOR'

Kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulunan Koncuk, "4 ay önce Zafer Partisi Genel Sekreterliğinden istifa etmiştim. Bu süreçte, Divan üyeleri Serdar Öztürk, Neslihan Seven, Bülent Kutlu, Jülide Yılmaz ve eski Sivas Milletvekili Mehmet Ceylan istifa etti. Hiçbir tedbir alınmadığı gibi bu istifalar ve gerekçeleri görmezden gelindi" dedi ve istifasına gerekçe olarak şunları kaydetti:

'İSTİFA EDİYORUM'

“Gen. Sek. istifa gerekçelerim geçen 4 ay içinde maalesef hiç değişmedi, değiştirileceğine dair bir işaret de görmedim. Birkaç kişi ile çıktığımız bu yolda, bu yönetim anlayışı ile maalesef daha ileri gidebilmek mümkün görünmüyor. Bu sebeplerle Zafer Partisi'nden istifa ediyorum.”

Kaynak: Ajanslar/ gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'de 'SEFERBERLİK İLANI' İmza Tamam.. Katar Askeri Geliyor ! MHP Başkan 'Aldı Başını Gidiyor' Yıldırım'dan İSTANBUL AÇIKLAMASI!..