Anasayfa
24 Eylül 2022 ( 4033 izlenme )

Özdağ 'Saat 21.00, Süre Doldu Süleyman'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisine yönelik 'Amerikan aparatı' ve 'operasyon çocuğu' söylemlerine yanıt vermişti. Özdağ, bugün yaptığı paylaşımda 'Sana bir hafta süre vermiştim, süre doldu Süleyman! Bu akşam 21.00'de sosyal medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle' dedi.


SAAT 21.00 ‘ŞİMDİ YAYINLAYACAĞIM VİDEOYU İZLE’
Özdağ, "Evet Süleyman, bugün bu kadar. Devamı gelmeyecek zannetme. Bir hafta süre vardım sana" ifadelerine yer vermişti. Sosyal medya hesabından bugün yeni paylaşım yapan Özdağ, "Sana bir hafta süre vermiştim, süre doldu Süleyman! Bu akşam 21.00'de sosyal medya hesaplarımdan yayınlayacağım videoyu izle" dedi.

‘BİR HAFTA SÜRE VERİYORUM’ DEMİŞTİ
Özdağ, geçen hafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Soylu’nun elindeki belgeleri savcılığa vermesini istedi ve bunun için bir hafta süre verdiğini söylemişti. Paylaşımında “Süleyman Soylu dün bir basın açıklamasında, benim 'Amerikan aparatı' olduğumu ve bundan dolayı bana 'operasyon çocuğu' dediğini ifade etti. Süleyman, bu konuda elinde ne bilgi ve belge varsa bunlar hemen savcılığa ilet. Sana bir hafta süre veriyorum. Bu arada sana bir sorum var” ifadelerini kullanan Özdağ, Soylu’nun yeni bir parti kurma çalışmaları yürüttüğünü ileri sürmüştü.

‘SOYLU'NUN YENİ KURACAĞI PARTİ ABD İLE İLİŞKİLİ’
Soylu’nun yeni bir parti kurma çalışmaları yürüttüğünü ileri süren Özdağ, "Bu arada ben de sana bir şey sormak istiyorum: Yeni bir parti kurma çalışmaları için Ankara ve İstanbul’da hala iki büro çerçevesinde çalışmalarını sürdürüyorsun bunu biliyoruz. Bazı eksikliklerinin olduğunu da görüyorsun. Bunlardan bir tanesinin ABD, AB ülkeleri özellikle İngiltere ve Almanya ilişkilerde eksiklik diğeri de MİT’le olumlu temasta eksiklik olduğu."

'ERDOĞAN'IN HABERİ VAR'
" Bu özellikle ABD ilişkilerinde eksikliğini gidermek ve senin promosyonunu yapması için bir Emniyet Genel Müdür Yardımcısını ABD Büyükelçiliğiyle ikili ilişki kurması için görevlendirmişsin. Tabi bu temaslar devletin istihbarat örgütleri tarafından haber alınmış ve Erdoğan’a bildirilmiş, Emniyet Genel Müdürü Erdoğan’dan aldığı talimatla ABD Büyükelçiliği’yle ikili ilişkilere girilmesini yasaklayan bir talimat yazmış" demişti.

Kaynak: Ajanslar/gerçekgundem

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Web Twitter: '136 ADRESE ERİŞİM YASAĞI' Düğmeye basıldı!.. 'NET 2.200 TL' Duramıyor.. 'Video Paldır Küldür' 'Yeter Artık' dedi İstifa Etti 'AKP'den Yakışıksız Paylaşım'