Anasayfa
12 Mayıs 2022 ( 6894 izlenme )

Özdağ Taşı Koydu 'Niye Yok'

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen cezaların Yargıtay tarafından onaylanmasıyla ilgili olarak bir paylaşımda bulundu. Özdağ ‘Kaftancıoğlu içeride Soylu neden dışarıda’ diyerek tepki gösterdi.

‘ÖRGÜT VAR, HAKARET VAR, AKP’YE NİYE YOK’
Özdağ "Terör örgütüne övgü var mı? Var. Peki, FETÖ’yü öven AKP’liler neden dışarıda? Soylu neden serbest geziyor? Adalet, yasaların kısmen değil, herkese eşit uygulanmasıdır." yorumunu yaptı. Özdağ, geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da gönderme yaparak konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

‘ADALET HERKES İÇİNDİR’
"Canan Kaftancıoğlu ile ilgili Yargıtay kararını okudum. Terör örgütüne övgü var mı? Var. Peki, FETÖ’yü öven AKP’liler neden dışarıda? Devlet görevlisine hakaret var mı? Var? Peki, Soylu neden serbest geziyor? Adalet, yasaların kısmen değil, herkese eşit uygulanmasıdır."

Yargıtay 3. Ceza Dairesi, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun 3 davadan verilen cezaları onadı, 2 davayı ise düşürdü.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Paldır Küldür 'Sedef Kabaş Adliye' Yavaş Ağır Konuştu: 'BANA KOMPLO MU KURACAKSINIZ' Zelyut Sağdan Say Soldan Çıkar 'Mızrak Çuval' Düğüm Çözülüyor 'İş Vatandaşa Yıkılacak'