Özkan Tepki 'İşte Görüntü'

8995 izlenme 11 Ekim 2021
Reklamlar
CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katıldığı toplu açılış töreni sırasında vatandaşların polislerden artan kumanyaları topladığına dair görüntüleri paylaşmıştı.

VALİLİK YALANLADI
Görüntülerin sosyal medyada sıkça paylaşılmasının ardından Adana Valiliği konu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, insanların yerden aldıklarının alana alınmayan malzemeler olduğu belirtilmişti.

ÖZKAN ‘GERÇEĞİ ÇARPITMAK AYIP VE SUÇ’

Valiliğin 'yalanlama' açıklamasından sonra konu ile ilgili tekrar paylaşım yapan CHP'li Özkan, "Suyun ve yiyeceğin kime ait olduğunu nereden anlıyorsunuz? Görüntüler ortada insanlar polisin artan kumanyasını topluyor." diyerek, 'çarpıtma' görüntüleri ile 'gerçek' görüntüleri paylaştı.

‘İŞTE GÖRÜNTÜ’
-Suyun ve yiyeceğin kime ait olduğunu nereden anlıyorsunuz? Görüntüler ortada insanlar polisin artan kumanyasını topluyor.
-Valilik etkinliğin bittiğini söylüyor. Oysa Erdoğan'ın konuşma yaptığı açıkça görünüyor. Devlet görevlisinin gerçeği çarpıtması ayıp ve suç. Görüntü burada.”

Kaynak: Ajanslar

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Soylu İzin Vermemiş 'Sendika Ayakta' Skandal: 'Vur Patlasın, Çal Oynasın' 'Orhan Miroğlu HANGİ PARTİDEN' 'Bu da Magandanın Rapçisi''