'Parti Değil Aile Şirketi' dedi.. Bastı İstifayı!

6392 izlenme 01 Şubat 2023
Reklamlar
AKP'li belediyede başkanvekili olarak görev yapan Abdullah Tarhan, istifa etmesinin ardından CHP'ye katıldı. Tarhan, "Partiyi aile şirketine çevirdiler" dedi.

‘KADROLARI PAYLAŞTILAR’
Batman'ın Hasankeyf Belediyesi'nde Başkanvekili olarak görev yapan eski AKP'li Abdullah Tarhan, “Partiyi aile şirketine çeviriler” diyerek CHP’ye katıldı. CHP muhtarlar buluşmasında konuşan Tarhan, "Gelen kadrolara işte bu benim kardeşim, bu amcam, bu akrabam, bende en sonunda dayanamayıp bütün gençlerden özür diledim ve istifa ettim.” dedi. Kürsüde konuşan Tarhan, şunları söyledi:

‘AKP’DEN İSTİFA ETTİM ÇÜNKÜ AİLE ŞİRKETİNE ÇEVİRDİLER’
“Batman Hasankeyf Belediye meclis üyesiyim. Altı ay önce Ak Parti’den istifa ettim. Gerek il teşkilatı olsun, gerek ilçe teşkilatı olsun, partiyi aile şirketine çevirdiler. Gelen kadrolara işte bu benim kardeşim, bu amcam, bu akrabam, bende en sonunda dayanamayıp bütün gençlerden özür diledim ve istifa ettim. Şu anda meclis üyesiyim. Tabii ki meydanları onlara bırakmayacağım. Ben bugün tam 50 yıllık belediyeciyim.”

‘MEVLAM TEKKELİDEN VE TAKUNYALININ ŞERRİNDEN KORUSUN’
Sayın Genel Başkanımın dürüstlüğünü görerek, siyasetini benimseyerek, yanında beraberce çalışmak istedim. Onun için bu kararı verdim. Yüce mevlam, milletimizi ‘tekkeliden ve takunyalının şerrinden korusun inşallah.”

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tarkan İzmir 'Final Muhteşem' Milli Savunma ''Hesabını Sorduk' İş Zıvanadan Çıktı 'Can Sıkıcı Görüntüler' 'Yıldırım'dan Hediye'