Anasayfa
18 Haziran 2020 ( 9 izlenme )

Perinçek'e Ağır Salvo!..

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'tan, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'e sert sözler sözler geldi. Enginyurt, "Türk Ordusu içinde Doğu Perinçek’in adamı varsa FETÖ’den daha tehlikelidir" diye konuştu.

FETÖ'DEN DAHA TEHLİKELİ
Medya Radar'dan Figen Balcı'ya özel açıklamalarda bulunan MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un, Doğu Perinçek'e yönelik sözleri dikkatlerden kaçmadı. Doğu Perinçek ve Aydınlık Gazetesini 12 Eylül öncesinde Ülkücü katili olarak niteleyen Enginyurt, 'Türk Ordusu içerisinde Perinçek'in adamları var' iddialarına ise çarpıcı bir uyarıda bulundu;

‘ONLAR HAİN’
"Şimdi bu Perinçek çıkıyor '15 Temmuz'u ben önledim' diyor. Demeyecek miyim; 'Sen kimsin lan, sen neyi önledin?' Sen topal adamın tekisin. Sen PKK sevicisisin, Abdullah Öcalan'a çiçek veren adamsın. Sen teröristlere selam duran adamsın 15 Temmuz'u AK Parti, MHP ve 82 milyon Türk milleti engelledi. Ha bu Türk milletinin içinde kendini görüyorsan, amenna bir şey demem. Ama ben önledim, benim adamlarım önledi, kimse bunun adamları haindir. Kim Doğu Perinçek'in adamı ise haindir eğer Türk Ordusu içinde Doğu Perinçek'in adamı varsa FETÖ'den daha tehlikelidir.

Kaynak: Yeniçağ/ Gunboyu

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barzani 'Mehdiyim' dedi... BAKIN BAŞINA NE GELDİ! Teğmen Çelebi 'Silivri'de Ne Dedi' AKP: 'ESKİDEN SU MU VARDI' Bakan Eşinden 100 DOLARLIK BAHŞİŞ!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kılıçdaroğlu'na FEZLEKE!..