Peş Peşe Paylaşım 'Nebati Geliyor'

6920 izlenme 15 Mayıs 2022
Reklamlar
Güldür Güldür Show'un yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile ilgili bir skeç yayınlandı. Ayrıca yandaş gazetelerin gerçekleri gizleyen manşetleri tiye alındı. Bakan Nureddin Nebati, taklidinin yapıldığı skeç ile ilgili, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" diyerek paylaştı.

MİZAHA SANSÜR
SHOW TV'nin yayınlanan Güldür Güldür Show'un tanıtımında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı bir skeç de yer almıştı. Fakat son bölümde bu skeç ekranlara gelmemişti.

‘GÖZLERİNDE MAZOTA ZAM’
Güldür Güldür'ün yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati konu edildi. Bakan Nebati'nin gündem olan "Gözlerime bakın ne görüyorsunuz" sorusuna ise skeçte "Mazota zam görüyorum" ifadeleriyle yanıt verildi.

YANDAŞ MEDYA TİYE ALINDI
Öte yandan yeni bölümde yandaş medyaya da gönderme yapıldı. Yurttaşın ekonomik sıkıntılar çekmesine rağmen gazetelerde, "Panda yavruladı, ekonomide altın çağ, Almanya bizi kıskanıyor" manşetlerine yer verildiği aktarıldı. Gazete başlıklarının okunmasının ardından uzun süre seyircilerden alkış alan sahnede, "tuvalet kağıdına gerek yok, bunları kullanabiliriz" denildi.

BAKAN NEBATİ PAYLAŞTI
Nureddin Nebati, taklidinin yapıldığı skeç ile ilgili, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" dedi.
Güldür Güldür Show ekibi, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Nureddin Nebati'ye ''Mizaha yaklaşımınız ve paylaşımınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki skece bekleriz'' diyerek davette bulundu.

NEBATİ GELİYOR

Davet üzerine Nureddin Nebati, twitter hesabından, ''Elbette, memnuniyetle. İlk fırsatta geleceğim inşallah'' sözleriyle yanıt verdi.
Kaynak: KRT Tv

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hakan Dört Köşe 'Canlı Yayında Zeybek' Adana Şölen 'Kaza Ağır' Dil Uzattı 'Layığını Buldu' Bursa'da Skandal Afiş!..