Anasayfa
27 Nisan 2022 ( 8828 izlenme )

Rize 'Neler Oluyor'

Rize'yi 3 Mayıs'ta ziyaret edeceği belirtilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun afişleri kentin belirli noktalarına asıldı.

AFİŞLER TOPLATILDI
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 3 Mayıs’ta Rize’yi ziyaret etmesiyle ile ilgili kentin çeşitli yerlerine vatandaşları bilgilendirmek için afişler asıldı. Üstünde “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu 3 Mayıs’ta Rize’de” yazılı ve program saatleri bulunan afişler, karayolları tarafından toplatıldığı iddia edildi.

TEPKİ VAR: ‘KORKMAYIN’
Afişlerin Rize il merkezinde ve ilçelerde İBB tarafından astırıldığını söyleyen CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, sosyal medya hesabından afişlerin kaldırılmasına tepki göstererek, “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Rize’ye gelişi ile ilgili Rize’nin muhtelif yerlerine asılan afişler karayolları ekipleri tarafından indiriliyor. Korkmayın… Sizlere rağmen Her şey çok güzel olacak ve ne yaparsanız yapın bunu engelleyemeyeceksiniz” ifadelerini kullandı.

ŞİKAYET VARMIŞ
Sözcü’ye açıklama yapan Deniz, “Burası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan memleketi olduğu için başka liderlerin veya siyasilerin afişlerine izin vermiyorlar. Karayollarını aradım sordum, şikayet olduğunu söylediler. Kent merkezindeki bütün afişleri toplamışlar” dedi.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Özkiraz Açıkladı 'Her Şey Değişti' Ayar Başlıyor 'Yağmur Gibi' İşin Tadı Kaçıyor 'Soylu Siber' Canlı Yayında İlan: 'Portakal'a Ağır Ceza'