Rüzgar Akşener 'İlgi Büyük'

5184 izlenme 19 Mayıs 2022
Reklamlar
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda Samsun'a gelen İYİ Parti lideri Akşener, 19 Mayıs coşkusunu yaşattı.

‘GELİYORUZ KAZANACAĞIZ’
Tütün İskelesi'nden gençlere seslenen ve iktidar yürüyüşü başlatan Akşener, "En geç 1 sene sonra 19 Mayıs ruhunu, 1919 ruhunu, cumhuriyetimizin değerlerini iktidarımızda, bu memleketin bekçisi ve sahibi olan gençlerle birlikte yeniden hayata geçireceğiz" dedi. Tütün İskelesi’nde gençlere coşku dolu bir konuşma yapan Akşener,

GENÇLERE SESLENDİ: İLK ADIMIN BEKÇİSİ DE SAHİBİ DE SİZSİNİZ
“İstikbalin ve istiklalin için atılan o ilk adımın bekçisi kim, sahibi kim?” diye soran Akşener, “Gençliğe emanet edildi. Bu emanete sahip çıkacak mısınız?” diyerek gençlere soru yöneltti.

‘GÜCÜNÜZÜN FARKINDA MISINIZ’
“Gençliğin umudu Meral Akşener” sloganları yükselmesi üzerine Akşener, “Asıl biz büyüklerin umudu sizsiniz. Geleceğimiz değil, bugünümüz sizsiniz. O ilk adımın bekçisi de sahibi de sizsiniz. Onun için ey Türk gençliği! Gücünün farkında mısın? Görevinin farkında mısın? İlelebet bu ülkeyi, bu milleti payidar kılmak için gereğini yapmaya hazır mısın?” diye konuştu.

İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜ BAŞLADI
İktidar yürüyüşünün startını veren Akşener, “Bugün aynı zamanda o ilk adımın bize bağışladığı, bize yüklediği hem sorumluluğun, hem o güzelliğin bizim önümüzde ışık tuttuğu bir anda iktidar yürüyüşünü başlatıyoruz” dedi.

‘İKTİDARA GELİYORUZ’
Akşener, “en geç 1 sene sonra 19 Mayıs ruhunu, 1919 ruhunu iktidarımızda da, cumhuriyetimizin değerlerini iktidarımızda da, bu memleketin bekçisi ve sahibi olan gençlerle birlikte yeniden hayata geçireceğiz. Allah yardımcımız olsun” diye ekledi.

SAMSUN İLK ADIM YÜRÜYÜŞÜ
Yürüyüşü başlatan Akşener, “İyilik için yürüyoruz. Cesaret için yürüyoruz. İktidar için yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar/ Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'MHP'den İYİ Parti'ye' Özdil Açıkladı 'Benzin Yolda' İddia Ağır Düştü: 'İMAMOĞLU'NA KUMPAS' CHP Geri Adım Atmıyor 'Hadi Buyur'