Fenerbahçe, Akhisarspor'a 3-0 yenildi. Goller; Bokila, Elvis Manu ve Regattin'ten geldi. Fenerbahçe, bu skorla 14 puanla 16'ncı sıraya gelerek tarihinde ilk kez küme düşme hattına geriledi. Fenerbahçe haftaya 14 puanla 15. sırada bulunan Erzurumspor ile küme düşme hattından çıkmak için mücadele edecek.

ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANINDAN MESAJ

Fenerbahçe’nin mağlubiyetinin ardından ise dikkat çeken bir mesaj da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum’dan geldi.

‘FETÖ’NÜN YAPAMADIĞINI BU KÖTÜ YÖNETİM YAPTI’

Uçum sosyal medya hesabından tweet atarak, “Düşme hattı için haftanın en önemli maçı! Akhisar FB’yi ezdi. Lig tarihinde böyle bir durum yaşandı mı, camianın takdirine. Fetö faşistlerinin FB’ye yapamadığı bu beceriksiz yönetimle gerçekleşiyor. Bu mesaj FB’yi çok seven tutkulu bir taraftara aittir. Lütfen başka türlü yorumlamayın” ifadelerini kullandı.

SKANDALLARI BİTMİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Başdanışmanı Mehmet Uçum’un sosyal medya üzerinden yaptığı referandum açıklaması tepki çekmiş ve uçum ‘Halkımız gümbür gümbür bir Devrim yapıyor farkında mısınız.’ şeklinde paylaşımı yapmıştı.

Uçum, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Sessiz değil Halkımız gümbür gümbür bir Devrim yapıyor farkında mısınız. Halk kendi Devletini kurmak için adım atıyor, 16 Nisan Kutlu Olsun” ifadelerini kullanmış, Uçum’un bu mesajı sosyal medyada tepki görmüştü.

Uçum, AKP’nin pişmanlık duyduğu skandallarla dolu çözüm sürecinde ‘akil insan’ olarak da yer almıştı.

Kaynak: Uçum Twitter/ odatv

Saray Hedef 'Ali Koç'