Anasayfa
06 Mayıs 2019 ( 2311 izlenme )

SEÇİM İPTAL EDİLDİ!..

AKP ve MHP'nin itirazlarını değerlendiren YSK kararını verdi. AKP ve MHP'nin YSK temsilcileri İstanbul'da seçimlerin YSK Başkanına rağmen 7'ye karşı 4 oyla iptal edildiğini duyurdu. Yenilenecek İstanbul seçimlerinin tarihi belli oldu. İstanbullu 7 Temmuz 2019 tarihinde yeniden sandık başına gidecek.

YSK’dan İstanbul seçimleri için çok tartışılacak bir karar çıktı. AKP’nin YSK temsilcisi Recep Özel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada seçimlerin iptal edildiğini duyurdu. İptal kararının YSK Başkanı Sadi Güven’in de ret oyuna rağmen 7’ye karşı 4 oyla alındığı belirtildi. Alınan kararın ardından CHP MYK’sı olağanüstü toplandı.

TEKRAR SEÇİM 7 TEMMUZ’DA YAPILACAK

YSK’dan İstanbul seçimleri için çok tartışılacak bir karar çıktı. AKP’nin YSK temsilcisi Recep Özel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada seçimlerin iptal edildiğini duyurdu. İptal kararının YSK Başkanı Sadi Güven’in de ret oyuna rağmen 7’ye karşı 4 oyla alındığı belirtildi. İstanbullu 7 Temmuz 2019 tarihinde yeniden sandık başına gidecek. Alınan kararın ardından CHP MYK’sı olağanüstü toplandı.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan çok ağır itham: 'OYLARI ÇALDILAR' Döviz Alana VERGİ GELİYOR... CNNTÜRK: 'Sosyal Medya Dolaşan 25 Hastane Haberi Doğru Değil' 'Tanıdık Çıktı'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'Bu da Magandanın Rapçisi''