Sinyal Çaktı 'On Binlik Siyasetçi'

8460 izlenme 06 Mayıs 2022
Reklamlar
Kübra Çelebi’ye açıklamalarda bulunan gazeteci yazar Fatih Ergin, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun “Mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi var” iddiası ile çok çarpıcı bilgiler aktardı.

’10 BİN DOLAR GÜNDEME DÜŞTÜ İŞ DEĞİŞTİ'

Sedat Peker’in büyük yankı uyandıran iddiaları gündeme getirdiği dönemde Süleyman Soylu’nun görevden alınacağı yönünde Saray çevrelerinde bir kanaat oluştuğunu belirten Ergin, “Bunun üzerine de Soylu, mafyadan 10 bin dolar alan siyasetçi var diyor. Ve ardından bıçak keser gibi Soylu hakkındaki iklim değişiyor“ dedi.
Ergin sözlerini şu şekilde sürdürdü;

‘AKP’Lİ ESKİ MİLLETVEKİLİ’
“Ben o siyasetçinin izine ulaştım; ve o izler Soylu’nun neden mafyadan para alan bir isim üzerinden aba altından sopa gösterdiğini de bize anlatıyor. Birincisi bu siyasetçi AKP eski milletvekili.

‘ÜSTELİK ZENGİN’
İkincisi mafyadan ya da başka biriden değil aylık 10 bin dolar, 100 bin dolar dahi almaya ihtiyacı olmayacak derecede maddi olarak iyi bir durumda. Fabrikaları olan birisi.”

SOYLU’NUN SİYASİ SİGORTASI
Ergin sözlerinin devamında ise; “Sayın Soylu 10 bin dolar alan siyasetçiyi, kendisine siyasi sigorta olsun diye açıklayamıyor, ama memleketin sigortasını attıracak Suriyelileri, Afganları sahipleniyor…” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Büyük Atak 'Peynir Eti Geçti' Dikbayır 'Utanın İstifa Edin' Seçimlere AYAR GELİYOR... Askeri Üsse Saldırı!..