Anasayfa
17 Mayıs 2019 ( 2075 izlenme )

AKP'de 'senin yüzünden kaybettik' Kavgası!..

Çorum AKP İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Yücel, Osmancık AKP eski ilçe başkanı Cafer Karlı’yı darp etti. AKP Osmancık Belediye başkan aday adayı da olan Karlı, kendisini darp ettiği gerekçesiyle Yücel’den şikayetçi oldu.

'SEÇİMİ SENİN YÜZÜNDEN KAYBETTİK' KAVGASI

Karlı, dün saat 15.15 sıralarında yalnız olarak Adnan Menderes Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinden fide aldığı sırada İl Genel Meclisi Üyesi olan Mehmet Yücel karşılaştığını söyledi. Karlı polis ifadesinde Yücel'in kendisine küfür ederek “Biz senin yaptığını unutmadık, seçimi senin yüzünden kaybettik." dediğini ve darp ettiğini anlattı.

 Karlı, Osmancık Devlet Hastanesi’ne giderek darp raporu aldı. Daha önce herhangi bir husumetlerinin olmadığını, ilk defa böyle bir olay yaşandığını belirten Karlı, darp eden ve hakarette bulunan Mehmet Yücel’den davacı ve şikâyetçi oldu.

OSMANCIK BELEDİYESİ AKP'DEN MHP'YE GEÇMİŞTİ


Osmancık daha önce uzun yıllar AK Parti belediye başkanları tarafından yönetirken, 31 Mart yerel seçimlerinde MHP adayı Ahmet Gelgör belediye başkanlığını kazanmıştı.

kaynak:yeniçağ

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DİSK açıkladı!.. 'ASGARİ ÜCRETE NOKTA' Portakal duyurdu: 'AKP'den İkili Oyun' Yıldırım: 'SEÇİMDE SORU İŞARETLERİ VAR' Uyarı... 'HIRKA SİPARİŞİNE BİR PAKET TUZ'