Soylu Çarığı giydi... Vatandaştan Dört Köşe Tepki!..

2404 izlenme 16 Mayıs 2019
Reklamlar
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çatalca ziyareti sırasında kendisine "Her şey güzel olacak" diyen bir vatandaşa, "Her şey daha güzel olacak. Sen bizi destekle" yanıtını verdi.

23 Haziran İstanbul seçim çalışmaları kapsamında Çatalca'da bir dizi ziyaretlerde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, esnaf ziyaretleri sırasında "Her şey güzel olacak" diyen bir vatandaşa "Her şey daha güzel olacak. Sen bizi destekle." diye yanıt verdi. Çatalca Belediyesi'ni de ziyaret eden Soylu, yeni başkan Mesut Üner'e de tebrik ziyaretinde bulundu.

SOYLU, ESNAFTAN DESTEK İSTEDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tekrarlanacak olan İstanbul seçimleri kapsamında Çatalca'da esnaf ziyaretinde bulunarak AKP'nin İstanbul adayı Binali Yıldırım için destek istedi. Soylu, 31 Mart yerel seçimlerinde Çatalca'yı kazanan AKP Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner'i de makamında ziyarette bulunarak tebriklerini iletti. Daha sonra ilçe merkezinde esnafları ziyaret eden Soylu, birlik, beraberlik ve istikrarın sürmesi için destek istedi.

SOYLU: 'ON GÜNDÜR BAŞKA  BİR TEHDİTLE UĞRAŞIYORUZ'

Bakan Soylu, TGRT Haber'de katıldığı Gündem Özel programında, gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Soylu, özellikle bir hafta, 10 gündür başka bir tehditle uğraştıklarını ancak bunu şu an açıklayamayacağını belirterek, "Türkiye ile ilgili ciddi bir tehditle uğraşıyoruz. Epey bir mesafe de aldık. Ciddi bir tehdit. Son dönemlerde, etrafımızdaki coğrafya ile ilgili bir tehdit. Onun için herkes alarm vaziyetinde." dedi.

Kaynak: Cumhuriyet

Önerilen Videolar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepki Var: 'Önce Damat sonra Başkan' iş karıştı: 'ERDOĞAN YOK DİYOR YILDIRIM VAR DİYOR' HDP adayları çekildi!.. SABAHATTİN CEVHERİ'YE DESTEK!.. Kilit İsim 'Cizreli Bedirhan Bey'